Sauna?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Sauna?

Postprzez vera146 » 30 grudnia 2016, 21:15

Czy chcielibyście mieć taką przydomową saunę, z której moglibyście korzystać, kiedy byście chcieli? Przeglądałam strony internetowe i trafiłam na sauna producent , którzy zajmują się projektowaniem, produkowaniem i montażem sauny. Jak uważacie, warto skorzystać z takiego rozwiązania?
vera146
Debiutant
Debiutant

Re: Sauna?

Postprzez AntonaKon » 10 stycznia 2017, 14:37

Dość droga opcja została tu podana.
Generalnie można takie rzeczy zrobić taniej.
AntonaKon
Debiutant
Debiutant

Postprzez sonia90 » 11 stycznia 2017, 11:52

Sauna w domu jak najbardziej, jednak rzeczywiście jest to mega drogi interes na który nie każdego stać. Osobiście nie jest mi to potrzebne ponieważ regularnie chodzę na basen na którym mam w cenie saunę :)

Debiutant

Postprzez Levis » 26 stycznia 2017, 13:25

Mam w domu saune, na strychu, maz sam zrobil rzeczywiscie zapropowana tu opcja jest dosc droga. Jesli chcesz oszczedzic mozesz zrobic saune sam, jesli dobrze obadasz temat i bedziesz widzial co i jak zrobic to mozesz sie zamknac w 4 tys. Najdrozszy jest piec, ale mozna kupic uywany, np tu: http://www.uzywane.com Polecam saune wszytkim, zwlaszcza w taka pogode jak dzis. :)
Levis
Debiutant
Debiutant

Postprzez kott22 » 8 lutego 2017, 20:30

Powiem wam, że mam wannę okrytą i w momencie gdy naleje gorącej wody to robi mi się mini sauna polecam. Woda ze ścianek paruje działa to równie orzeźwiająco :)

Debiutant

Postprzez 4R3cz3k » 14 czerwca 2018, 10:13

Sauna w domu to świetny pomysł, który szczególnie docenia się zimą. Wyobraź sobie kiedy po pracy możesz się zrelaksować w swojej prywatniej saunie gdy na polu temperatura jest minusowa a ty przenosisz się w świat tropików! :super: Jednak aby tak było musisz zadbać o odpowiedni montaż sauny (izolacja, wentylacja) i piec o odpowiedniej mocy w stosunku do kubatury twojej sauny. Więcej o doborze odpowiedniego pieca i dlaczego jest to takie ważne poczytasz na blogu: https://piecedosaun.com.pl/

P.S Wiecie może jak jest mniej więcej koszt utrzymania takiej sauny?!
4R3cz3k
Debiutant
Debiutant

Powrót do Reklamy, ogłoszenia