Owsiki u dorosłych

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Owsiki u dorosłych

Postprzez BebeBe » 14 września 2018, 08:26

Witam, mam 24 lata. Od pewnego czasu kuło mnie coś wokół odbytu, i kiedyś pojawiła się krew w momencie oddawania stolca. Poszłam do lekarki i oczywiście jak to w naszej wspaniałej służbie zdrowia bywa od razu zdiagnozowano mnie na "gębę", bez żadnych badań. Diagnoza HEMOROIDY. Przez 10 dni brałam czopki a kłucie nie ustawało. Wreszcie zaczęły wyłazić owsiki. Co szczerze mówiąc było dla mnie jednym z najgorszych przeżyć w moim życiu, zobaczyć jak robaki po prostu wychodzą ze mnie......

Co mam robić?
BebeBe
Mistrz
Mistrz

Re: Owsiki u dorosłych

Postprzez alka34 » 14 września 2018, 11:08

Nie jest to zbyt przyjemne. Ale nie stresuj się.Owsiki nie są takie rzadkie, nawet u dorosłych.Zarazić się łątwo i to w wielu miejscach i tak naprawdę to nie szkodza zdrowiu, tylko powodują spory dyskomfort
Zerknij sobie tutaj:
https://zdrowie.tvn.pl/a/owsiki-u-doros ... -doroslych

Na stronie jest opisanych kila porad na temat tego jak sobie z tymi owsikami radzic. Polecam oprócz leków
dietę z błonnikiem
regularne zmienianie i pranie poscieli
jak równiez napar z piołunu

Ciesz sie,ze to owsiki a nie hemoroidy!
alka34
Guru
Guru

Re: Owsiki u dorosłych

Postprzez perunaifjl » 14 września 2018, 11:58

Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady w tym temacie. Z całą pewnością przydadzą się :)
perunaifjl
Debiutant
Debiutant

Powrót do Reklamy, ogłoszenia