Konto w banku

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Konto w banku

Postprzez BebeBe » 19 sierpnia 2018, 12:11

odkładam to od dłuższego czasu i zawsze sobie mówię, że mam iść po zajęciach do banku i wszystkiego się dowiedzieć lecz do dzisiaj nie znalazłem na to czasu.. otóż kilka lat temu założyłem sobie konto dla niepełnoletnich w mBank i do dnia dzisiejszego jestem jego użytkownikiem.. co miesiąc mam tam wpływy ok. 1.000zł lecz jest to izzykonto tak więc te wpływy nie wyrabiają mi możliwości kredytowej i tutaj właśnie pojawia się moje pytanie a nawet pytania:

1) czy warto przerobić to izzykonto w mBank na normalne i kontynuować w ich oddziale?
2) może warto zastanowić się nad innym bankiem? myślałem tutaj o Alior.. chce sobie wyrabiać zdolność kredytową, niedługo przychody na koncie wzrosną tak więc chciałbym sobie zacząć wyrabiać zdolność.
BebeBe
Guru
Guru

Re: Konto w banku

Postprzez alka34 » 23 sierpnia 2018, 09:48

Moim zdaniem warto jest zastanowić sie nad założeniem sobie konta w innym banku. Kiedyś faktycznie konto to było jednym z korzystniejszych ale obecnie warto jest skorzystąć z oferty banku, który jest w stanie dac Ci kasę za prowadzenie sobie u nich konta jak:
ing bank śląski - 140 zł zwrotu
czy millenium bank - do 200 zł zwrotu

Jeszcze wiele innych banków ma takie promocje na konta bankowe - zobacz sobie tutaj.
alka34
Guru
Guru

Powrót do Reklamy, ogłoszenia