Jaki szampon dla psa polecicie?

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Jaki szampon dla psa polecicie?

Postprzez erosek » 4 października 2018, 13:01

Witam. Od kilku dni mam drugiego - tym razem długowłosego psiaka.
Wkrótce będę musiała się zaopatrzyć w odpowiedni szampon. Sunia ma sierść szaro - czarną, delikatną, dosyć gęstą i dłuższą.
Interesują mnie szampony bezpieczne, zdrowe i w dobrej cenie.
Macie jakieś propozycje? Może jakaś konkretna firma?

Dodatkowo chciałabym się zapytać, czy psy można kompać w szamopnie NIZORAL? Słyszałam, że jak najbardziej, więc chciałabym się upewnić...
erosek
Guru
Guru

Re: Jaki szampon dla psa polecicie?

Postprzez himes » 4 października 2018, 14:04

Psy jak najbardziej można kąpac w szamponach dla ludzi. Ale polecam wybierać te delikatnejsze jak na przykład szampony dla dzieci czy szampony dla włosów z łupieżem jak nizoral. Najlepiej bedzie jednak kupić jakiś specjalistyczny szampon, który będzie zawierał w składzie kosmetyki dbające o sierść psa. Zerknij sobie na szampony od over zoo:
https://over-zoo.com/pl/category/oferta/pielegnacja/
Szampony i odżywki z proteinami wełny kaszmirskiej dostosowane do poszczególnych ras oraz rodzajów sierści Mają tam konkretnie szampony dla krótkiej albo długiej sierści, dla konkretnych ras.Oraz dla umaszczenia psa.
himes
Stały bywalec
Stały bywalec

Powrót do Reklamy, ogłoszenia