Mikrodermabrazja

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Mikrodermabrazja

Postprzez Marta25 » 21 listopada 2013, 17:56

Ile wcześniej przed planowym "wyjściem" trzeba zrobić taki zabieg,żeby dobrze wyglądać?
Marta25
Obyty
Obyty

Postprzez Nevka » 21 listopada 2013, 23:53

Witam, ja jestem dopiero co po zabiegu mikrodermabrazji. Efekt jest od razu po zabiegu (przynajmniej u mnie) ale kosmetyczka dla pewności kazała 3 dni przed planowanym wyjściem się umówić (ale to na pewno zależy od cery.dopytaj się kosmetyczki). Jest to świetny zabieg przed zimą żeby zadbać o cerę (dlatego się zdecydowałam). Na pewno z różnic mogę wymienić to że makijaż mi się lepiej i dłużej trzyma. Ja polecam Mobilny Salon Kosmetyczny GiKa www.gika.pl 517 621 669. Pani Kasia dojeżdża do Ciebie do domu gdzie dla mnie jest to idealne rozwiązanie. No i jest dokładna i dość nie drogo bo ja za zabieg zapłaciłam chyba 70 zł ale to zależy czy jest tam jakaś ampułka pod maską algową czy jej nie ma. No i za dojazd przynajmniej do mnie nic nie płacę.
Nevka
Początkujący
Początkujący

Postprzez lalunia1990 » 23 listopada 2013, 11:45

Polecam nowy salon na ul. Asnyka ;) Młoda dziewczyna i świetnie doradzi, a ceny za mikrodermabrazje to okolo 80 zł ! Jestem po pierwszym efekty już sa a 2 grudnia mam kolejny ;) Buźka gładsza, dużo mniej zaczerwienien i coraz rzadziej pojawiają się jakiekolwiek wypryski !
lalunia1990
Początkujący
Początkujący

Postprzez reaa 12 » 23 listopada 2013, 17:32

Ja również polecam salon na ul Asnyka- dobre ceny i miła obsługa.
reaa 12
Bywalec
Bywalec

Postprzez La Mamba » 24 listopada 2013, 22:55

Barbara33 napisał(a):Dwa lata temu zaczęłam przygodę z mikrodermabrazją, uczęszczałam do kilku salonów w Jaśle i Krośnie, rezultaty są widoczne juz po kilku wizytach, kwestia tego jaka jest cera w danej porze roku a także kto jak wykonuje zabieg. Ostanio odwiedziłam na Rejtana studio urody Obsesja, bo znajoma mi poleciła, faktycznie mają promocje na mikrodermabrazje w cenie 65zł a do tego z maską algową dzięki której skóra nie jest tak podrażniona po zabiegu. Polecam wypróbować właśnie tam.

Popieram efekty są super i cena bardzo atrakcyjna!
La Mamba
Początkujący
Początkujący

Postprzez ananasek » 7 września 2014, 11:49

Ponawiam pytanie. Jaki salon w chwili obecnej najlepszy na mikrodermabrazje? oczywiście w stosunku jakość/cena.
ananasek
VIP
VIP

Postprzez Wiktoria1975 » 12 sierpnia 2017, 11:58

A może skoczysz do Kielc? Tam jest świetne centrum Medyczne Plus Med. Ma wiele pozytywnych opinii (w tym moją ;) i mojej mamy. Ona poszła na zabieg usuwania zmarszczek, ja przebarwień. Podsyłam link: https://plusmed.info.pl/odmladzanie-roz ... ny-ipixel/ .
Ananasek-blizny też usuwają ;)
Wiktoria1975
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu