Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Postprzez Redevilie » 23 sierpnia 2017, 12:31

Potrzebuję dobrego weterynarza dla psa. Opinie na ich temat są już na tym forum dość stare, dlatego zakładam nowy wątek. Kogo możecie polecić? Który działa profesjonalnie i uratował wasze zwierzęta z opresji?
Redevilie
Debiutant
Debiutant

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Postprzez guana » 23 sierpnia 2017, 19:10

ANIMAL na Czackiego :super: Pan Marcin na prawdę kocha zwierzęta i widać to przy każdej wizycie, poza tym zachowuje zimną krew w ciężkich sytuacjach :serce: :ok:
guana
Bywalec
Bywalec

Postprzez jasmin » 23 sierpnia 2017, 22:43

O, zaraz się zacznie obrabianie tyłków konkurencji :hyhy:
jasmin
Obyty
Obyty

Postprzez Maja321 » 24 sierpnia 2017, 08:35

Polecam z czystym sumieniem Pana doktora Wiśniewicza.Mily, konkretny, szybko diagnozuje chorobę i jej zapobiega.Mam 2 psy i 3 koty u niego były operowane i szybko doszły do siebie.Ma juz wieloletnią praktykę i widac ze kocha to co robi.A co też istotne nie ma wygórowanych cen ☺Pozdrawiam i polecam
Maja321
Guru
Guru

Postprzez AgaKo » 30 grudnia 2017, 13:57

Ja polecam weterynarza panią Renatę Potempę przyjmującą w gabinecie Avet na ul Chopena 12. Ja mam tam pełen pakiet obsługi. Jak coś mojemu psu dolega, to go tam leczę, witaminy również tam kupuję i strzygę go również w Avet, a strzyc muszę, bo to PON i trzeba z tą sierścią sobie jakoś radzić, by była gęsta i piękna, taka jaka jest!
AgaKo
Debiutant
Debiutant

Postprzez dragoness » 30 grudnia 2017, 14:02

FelisVet , ul. Na Kotlinę.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Floris » 13 stycznia 2018, 15:10

Je ze swoją jamniczka na chopena chodzę do pani Renaty. Jest to osba przyjazna zwierzęciu. Nie jest nerwowa, a to zwierze zawsze wyczuje!
Floris
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu