Co na prezent na ślub cywilny?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Co na prezent na ślub cywilny?

Postprzez tiruriru » 26 maja 2014, 20:52

przylepka napisał(a):na mickiewicza jest tam sklep z firankami na przeciwko lodziarni tam mozesz kupić ręczniki, ewentualnie na necie zamowić.

Tam na Mickiewicza mają duży wybór ręczników, a do tego na miejscu haftują na tych ręcznikach imiona czy napisy jakie sobie zażyczysz, także myślę, że to może być dobrą pamiątką :)
tiruriru
Mistrz
Mistrz

Postprzez Figo » 27 maja 2014, 17:27

Wszystko zależy od tego, ile chcesz na ten cel przeznaczyć pieniędzy.
Może młodzi wspominali coś, że np. nie mają żelazka, pralki, albo że przydałoby im się gdzieś wyjechać i odpocząć? Wiesz... jakiś 2-dniowy wypad do spa też jest świetnym pomysłem. ;)
Figo
Debiutant
Debiutant

Postprzez jula.m » 28 maja 2014, 09:28

tak najlepiej, koperta + jakaś pamiątka, coś co zostanie na cale życie. My kupiliśmy znajomym na ślub ich własną gwiazdę:) kupuje sie przez internet na http://kingdomofuniverse.com/pl/- tak jak jakis amerykanin sprzedaje dzialki na ksiezycu, to teraz polak gwiazdy i planety poza ukladem slonecznym. ponoc to legalne i ma na to papiery z sądu ze zostal ich wlascicielem. Dostaje sie certyfikat i dokumenty z prawem wlasnosci, gwiazde mozna nazwac imieniem pary mlodej. w kazdym razie prezent elegancki i romantyczny:)
jula.m
Debiutant
Debiutant

Postprzez Marta25 » 31 maja 2014, 22:43

A tak naprawdę każdy woli dostać pieniądze...
Marta25
Obyty
Obyty

Postprzez tomaszek2 » 3 czerwca 2014, 21:36

popieram, ze pieniadze, ale fajnie cos dorzucic np winko:)
tomaszek2
Obyty
Obyty

Postprzez viktoria11 » 4 czerwca 2014, 20:17

Myślę że fajny prezent to komplet ręczniki z haftowanym imieniem i data ślubu np takie : http://allegro.pl/2-reczniki-z-haftem-p ... 05473.html i kawiarka - zaparzacz do kawy taki na kuchenkę do tego dobra kawa i dobre winko myślę że prezent ok na małe przyjęcie ślubu cywilnego - zamiast kasy taka pamiątka. Ja kilka lat temu kupowałam też zestaw szklanek (były tam też literatki i kieliszki na wódkę) w sklepie KHS krosno przy hucie (piękny) można tam fajne szkło kupić + pościel + dobry likier. Akurat to było dla mojej koleżanki na cywilny i wiadomo pieniądze się zawsze przydadzą ale dostała je od rodziców, rodziny a od przyjaciół chciała jakąś pamiątkę:) także wszystko się sprawdziło i korzysta z wszystkiego do dziś:)
viktoria11
Guru
Guru

Postprzez tomaszek2 » 6 czerwca 2014, 14:09

my na prezent zazyczylismy sobie wina:) fajnie bo niektorzy byli z zagranicy goscie i roznego pochodzenia wina poprzywozili:) teraz taka fajna pamiatka...no bo nie wszystko wypilismy
tomaszek2
Obyty
Obyty

Postprzez celina32 » 28 października 2014, 15:05

Autorka już pewnie dawno prezent na ślub zakupiła niemniej tematy takie nie są złe ponieważ zawsze kiedy nie ma się weny co kupić można sobie zajrzeć i poszukać inspiracji ( sama mam tak bardzo często kiedy szukam prezentu dla mojego męża...).
Sama zaproponuję od siebie zakup eleganckiego koca. W sklepie Dekoria są fajne : http://www.dekoria.pl/koce/ wysokojakościowe koce ( niemniej w przystępnej cenie tak do 200 zł max , czyli moim zdaniem w kwocie w jakiej najczęściej kupuje się prezent na ślub cywilny).
celina32
Guru
Guru

Postprzez alice » 30 października 2016, 20:44

moim zdaniem idealnym prezentem na ślub cywilny będą eleganckie sztućce, sami takie zamówiliśmy dla znajomej z pracy właśnie w Duka , zobacz sobie https://dukapolska.com/sztucce/komplety-sztuccow . Mam nadzieje pomogłam
alice
Debiutant
Debiutant

Postprzez Tomasz.QWE » 20 marca 2017, 15:18

Dostaliśmy vouchery na swoim ślubie. Teraz taka moda. Jest sporo informacji tutaj: http://www.podarujkarte.pl/prezenty/na-slub-cywilny/ . Także na prezenty na rocznice i inne uroczystości.
Tomasz.QWE
Debiutant
Debiutant

Postprzez krolik » 20 marca 2017, 20:21

Na ślub cywilny teraz daje się drobny prezent, bo za chwilę może odbyć sie kościelny i co drugi prezent. Do tej pory co się spotkałam z takimi uroczystosciami to młodzi dostawali skromne prezenty.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu