Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
krzeszus
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 09:58

Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: krzeszus »

Poszukuję kogoś dobrego do wykonania ogrodzenia. Chodzi dokładnie mi o skucie starego murka, zrobienie nowego i założenie siatki (47metrów). Może mi ktoś kogoś polecić albo dać namiary na dobrego fachowca? Tylko naprawdę uczciwych bo już i odzywały się takie które wyceniły sobie ogrodzenie na 12 tys.
Z góry dziękuję za informacje. :)
Inflorescentia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 9 marca 2012, 13:03
Lokalizacja: RJS

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: Inflorescentia »

Firma Konstal, ogłaszają się na jaslo4u. Trzeba dzwonić i pytać, bo wydaje mi się, że trochę pracy mogą mieć. Ale bardzo dobrzy fachowcy :-)
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: clashtorny »

12 tysi O.o o matko. Nie no rozumiem że trzeba się cenić ale za 47m siatki, kucie, szalunek nowy murek słupki itp to za samą robociznę życzyłbym sobie około 4000zł co do kosztów siatki to popytaj gdzie najtaniej kupisz i czy zwykły ocynk czy powlekana :) pierwsza z brzegu oferta :D - http://www.el-bet.pl/siatka-ogrodzeniow ... tAodQmgASA przykładowo 150cm wysokości fi 2.0 10złx47m=470zł To masz razem z robocizną 4500zł dolicz koszt słupków betonu z żwir-bet 243zł + 15zł transport za kubik To łącznie może Ci wyjść pi razy drzwi-8000zł
I fachowców omijaj z daleka popytaj wśród sąsiadów czy ktoś nie potrzebuje czasem grosza 4 osobowa ekipa młodych ludzi którym zależy na pracy zdziała o wiele więcej niż nie jeden fachowiec. Moja sąsiadka czekała dwa miesiące na fachowca do skucia płytek w łazience i się nie doczekała, a nie miała pojęcia że jestem bezrobotny i od ręki i za symboliczną stówę tą łazienkę przygotuję pod nowe płytki :) 4 godziny roboty i ja zarobiłem i sąsiadka zadowolona :D
kluczowa1
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, 05:55

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: kluczowa1 »

wy myślicie że pstryknie palcem i sie zrobi,że dasz na flache i będzie super zrobione,mylisz sie,i nie macie pojęcia ile czasu pochłania zrobienie takiego ogrodzenia,a jak chcesz tanio,to bier sztychuwe i zapierd...alaj
komentujaslo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, 14:15

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: komentujaslo »

ja zrobie za 3.700 priv:)
crowley
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 27 marca 2013, 15:29

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: crowley »

popytac o ludzi co robią takie rzeczy a nie firmy. taniej a standard taki sam.
krzeszus
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 09:58

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: krzeszus »

dzięki za odpowiedzi, dokładnie to moja Mama szuka kogoś i nie mówię że szukam kogoś kto to za flachę zrobi ale nie chce by ktos próbował naciągnąć Mamę na takie koszty tylko dlatego, że sądzi że kobieta się nie zna na niczym
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

jaslo f-ju

Post autor: warez »

Przecież masz w dziale ogłoszeń jaslo f-ju

Ogrodzenia - Montaż - Solidnie - Konkurencyjnie

Oferujemy MONTAŻ OGRODZEŃ oraz wszystkie niezbędne MATERIAŁY do wykonania ogrodzenia.

Telefon kontaktowy: +48 886 534 312

Usługi naszej działalności w zakresie wykonywania ogrodzeń obejmują. Kompleksowo siatka - w zależności od wymogów klienta. Standardowa wysokość siatki: 125 cm bądź 150 cm (ocynkowane/powlekane). Ogrodzenia wykonujemy z pęczkami wraz z podmurówka, staranne zabezpieczenie słupków przed korozją – malowane – ocynkowane (w zależności od klienta) . Wykonujemy również montaż ogrodzeń pod przęsła z pęczkami i podmurówką o różnorodnym wzorze, słupki metalowe/murowane, ławy fundamentowe, mury, fundamenty pod bramy.

MUROWANIE MURÓW ORAZ SŁUPÓW OGRODZENIOWYCH - OBMUROWYWANIE KAMIENIEM NATURALNYM itp.

MONTAŻ KAMIENIA ELEWACYJNEGO,

GWARANTUJEMY SOLIDNE WYKONANIE PRAC PO PRZYSTĘPNEJ CENIE,

ROZBIÓRKA ORAZ DEMONTAŻ STARYCH OGRODZEŃ,

WYKONYWANIE FUNDAMENTÓW POD KLINKIER, BRAMY, BRAMKI, OGRODZENIA MUROWANE, KAMIENNE itp.

MUROWANIE OGRODZEŃ Z KAMIENIA,

PROMOCYJNE CENY OGRODZEŃ SIATKOWYCH PRZY WIĘKSZYM METRAŻU,

REZERWACJA TERMINÓW, bezpłatna wycena...

OGRODZENIA
- Kompleksowo
- Siatkowe
- Montaż Ogrodzeń
- Murowane
- Metalowe
- Betonowe
- Panelowe
- Kamienne

Akcesoria ogrodzeniowe
- Słupki
- Siatka
- Przelotki
- Napinacz
- Drut Naciągowy
- Drut Wiązałkowy
- I Inne

Telefon kontaktowy: +48 886 534 312
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: jasnowidzroman »

Wszystko zależy od ogrodzenia :P jeśli chcesz stare nie modne proste słupki z rury ,zaklepane na końcu ,to za 3000 zł ktoś Ci całość zrobi , ale ładne ogrodzenie kosztuje. Nie dziwi mnie wycena na 12tys (z materiałem zapewne)
krzeszus
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 09:58

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: krzeszus »

ja wiem że kosztuje tylko cena była właśnie za ogrodzenie ze starymi i nie modnymi słupkami :D
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: Public Enemy »

Tez zamierzam zrobic ogrodzenie z siatki ale te ceny to przesada,ja chce robic z kims i płacic mu normalnie za dniowke a nie od calosci w koncu ten ktos sam robil nie bedzie.
krzeszus
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 09:58

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: krzeszus »

Dziękuję za odpowiedzi i wiadomości na priv, fachowcy już pracują, mama sama zakupiła materiały a ekipa za robotę bierze 30zł za metr także całość wyszła tanio :)
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: szlapt »

Podbijam temat. Szukam ekipy do montażu ogrodzenia panelowego, około 160 m. Poleci ktoś kogoś?
janek77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 27 września 2018, 15:03

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: janek77 »

Ja zamawiałem ogrodzenie do domu z firmy Delta (delta-ogrodzenia.pl) niedaleko Torunia i ogólnie jestem z ich propozycji zadowolony. W sumie oferta bardzo dobrze przygotowana, duży wybór propozycji jeśli chodzi o ogrodzenia i można także liczyć na ich pomoc przy wyborze. Potem to oni także wykonują montaż więc pod tym kątem wypada to również bardzo dobrze.
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Poszukuje kogoś dobrego do zrobienia ogrodzenia

Post autor: 8003 »

na kyórą godzinę są u ciebie bo z torunia do jasła daleko nikt normalny tak daleko by nie jechał :mur:
ODPOWIEDZ