Jak to jest w PALMA de Mirette

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18467
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: dragoness »

NotoriusBIG pisze:Ciekawe, że taki budynek istnieje... a podobno prostytucja w Polsce jest nielegalna...
Nielegalne jest czerpanie korzyści z prostytucji. Zresztą nasze polskie prawo jest tak dziurawe, że takie przybytki wyrastają jak grzyby po deszczu. Jest popyt, to jest i podaż.
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: NotoriusBIG »

Nie wiem po co mnie poprawiasz.
Prostytucja jak sama definicja mówi ma na celu czerpanie korzyści materialnej z usług seksualnych.
Tak jak mówiłaś, jest popyt wśród księży, polityków, policantów, więc prawo w tym przypadku jest martwe.
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: ala »

to jest skrzywienie zawodowe Smoczycy nauczyciele już tak mają :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18467
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: dragoness »

NotoriusBIG pisze:Nie wiem po co mnie poprawiasz.
Prostytucja jak sama definicja mówi ma na celu czerpanie korzyści materialnej z usług seksualnych.
Tak jak mówiłaś, jest popyt wśród księży, polityków, policantów, więc prawo w tym przypadku jest martwe.
Prostytucja jest LEGALNA, czerpanie z niej korzyści, czyli sutenerstwo, NIE.
Art. 204:
. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nakłania inną osobę do uprawiania prostytucji lub jej to ułatwia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
. § 2. Karze określonej w § 1 podlega, kto czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inną osobę.
Jaśniej się już chyba nie da. @ala, zajmij się czymś pożytecznym, zamiast się mnie czepiać, co? Bo to zaczyna już wyglądać jak molestowanie.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: Jozin »

Ja pierdzielę, jak można było założyć tak głupi temat ????
Widać gimbaza się nudzi....
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: NotoriusBIG »

Czy ja napisałem tutaj coś, co się nie zgadza? :) :D
Chyba sama sobie dopisujesz dalsze treści :)
Wygooglowane art. prawne mi podsyła, no dobre sobie, ale po co mi to?
Ja napisałem, że prostytucja to czerpanie usług z nieżądu, a że odpowiadają za tu sutenerzy to mi to rybka :)
Za bardzo ponoszą Cię emocje, wyjdź z virtual life bo Ci nie służy i idź uczyć cudze dzieci. Ciao!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18467
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: dragoness »

Jozin pisze:Ja pierdzielę, jak można było założyć tak głupi temat ????
Widać gimbaza się nudzi....
Nieee, to zwykła ludzka ciekawość jest. Ja też widziałam dwie pensjonariuszki tego przybytku (tak domniemywam, bo żadna normalna kobieta nie kupuje prezerwatyw hurtem ;) ) i mocno się z mężem zastanawialiśmy, cóż w nich takiego wyjątkowego jest, że faceci jeszcze za to płacą. No chyba, że mają jakieś głęboko ukryte zalety, bo zewnętrznie... sama przeciętność. @ Notorious, ogarnij się proszę, bo własnych postów nie pamiętasz
podobno prostytucja w Polsce jest nielegalna...
a to już jakieś naprawdę dziwne jest
prostytucja to czerpanie usług z nieżądu,
Calm down, man!
Awatar użytkownika
NotoriusBIG
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 16:19

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: NotoriusBIG »

Podaj definicję prostytucji, nie czerpiącej korzyści z nieżądu...
Zresztą nie podawaj... idź w piz*u.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18467
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: dragoness »

NotoriusBIG pisze:Podaj definicję prostytucji, nie czerpiącej korzyści z nieżądu...
Zresztą nie podawaj... idź w piz*u.
A może by tak, zamiast wyładowywać frustracje (mam nadzieję, że nie seksualne), odnieść się do tematu? Nie byłam dla Ciebie niegrzeczna, więc nie zachowuj się jak cham. Jeżeli masz alergię na wiedzę, lub na mnie, to po prostu mnie ignoruj, ok? Nota bene, "nieRZąd".
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18467
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: dragoness »

Jozin pisze:Ja pierdzielę, jak można było założyć tak głupi temat ????
Widać gimbaza się nudzi....
I to faktycznie widać :rozpacz:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: kociamberek »

NotoriusBIG pisze:
A może by tak, zamiast wyładowywać frustracje (mam nadzieję, że nie seksualne), odnieść się do tematu? Nie byłam dla Ciebie niegrzeczna, więc nie zachowuj się jak cham. Jeżeli masz alergię na wiedzę, lub na mnie, to po prostu mnie ignoruj, ok? Nota bene, "nieRZąd".
No i myślisz, że będziesz komuś dopier*alać i ktoś będzie siedział cicho?
Leczysz swoje kompleksy na forum ilością ponad 3200 postów... chyba powinnaś coś zmienić w życiu i WYJŚĆ Z DOMU...!
Piszesz uszczypliwe posty typu molostowanie Ciebie (chyba naprawdę tego chcesz, bo nie dostąpiłaś przyjemności seksualnych w życiu - masz jakieś braki?).. Masz ,,niesamowitą wiedzę "we wszystkich dziedzinach, tylko w wypadku pytań o szczegóły bronisz się docinkami..
Ostatnie słowo musi należeć do Ciebie? W takim wypadku niezłą suk*ą musisz być w realu... brawo.. masz męża- wyrazy współczucia...
Ja też jestem skurwielem i przyznaje się do tego... ale jestem tylko wtedy, gdy ktoś mi wbije szpilkę pod paznokieć.
Nie mam na Ciebie alergii, bo nawet nie wiem kim jesteś i w [...] to mam. Odniosłaś się chamsko do mojego posta, może bądź grzeczniejszą osobą... za takie uszczypliwe docinki Bóg (który nie istnieje) nie pośle Cię do Nieba.
PS. I dzinkóie za wytkniencie błendu ortograficznego..
Jesteś osobą honorową - nie odnoś się do tego posta i go olej.... następna docinka = moja odpowiedź..
nie licz że odpisze Ci coś mądrego :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18467
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: dragoness »

nie licz że odpisze Ci coś mądrego
Jak zwykle merytorycznie i na temat, ale, jak to śpiewał Stuhr "czasami człowiek musi, inaczej się udusi..." Więc w trosce o Twoje zdrowie, ulżyj sobie, proszę. :znudzony:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze: Prostytucja jest LEGALNA, czerpanie z niej korzyści, czyli sutenerstwo, NIE.
Art. 204:
. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nakłania inną osobę do uprawiania prostytucji lub jej to ułatwia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
. § 2. Karze określonej w § 1 podlega, kto czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inną osobę.
Jaśniej się już chyba nie da. @ala, zajmij się czymś pożytecznym, zamiast się mnie czepiać, co? Bo to zaczyna już wyglądać jak molestowanie.
Oj tam, od razu prostytucja... sponsoring :P
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: czarna30 »

Ty "dragoness" jak zwykle potrafisz tylko cytować innych , jesteś tak tępa i żenująca, że nic od siebie nie umiesz napisać. Jak widzę "twoje" posty to mi wymiotować się już chce!!!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Jak to jest w PALMA de Mirette

Post autor: Sun Tzu »

czarna30 pisze:Ty "dragoness" jak zwykle potrafisz tylko cytować innych , jesteś tak tępa i żenująca, że nic od siebie nie umiesz napisać. Jak widzę "twoje" posty to mi wymiotować się już chce!!!
Miałem coś napisać, ale z obrzyganymi przecież nie będę rozmawiał!
ODPOWIEDZ