laryngolog

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: laryngolog

Postprzez europlace » 20 października 2016, 17:09

kalisz niby dobry, ale mi nie pomógł. miałam częste krwawienia z nosa i on to zbagatelizował (po wziernikowaniu stwierdził iż nic nie widzi tam) i powiedział, że to nie jest problem laryngologiczny. po czym dopiero w klinice znaleźli przyczynę. może doktor traktuje inaczej pacnejtów prywatnych. mi na nfz nic nie pomógł, a nawet wprowadził w błąd
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez T135 » 16 marca 2017, 12:57

Jaki dokładnie znalezli problem i w jakiej klinice?
T135
VIP
VIP

Postprzez megi87 » 13 czerwca 2017, 14:49

Polecam dr Małgorzatę Ferchmin, przyjmuje na Wojskowej. Dokładanie bada, wypytuje i zleca konieczne badania, nie trzeba się prosić o skierowanie.
megi87
Debiutant
Debiutant

Postprzez michalr607 » 15 czerwca 2017, 10:30

Ja wam poradzę tylko jedno.Jasielskich lekarzy omijać szerokim łukiem i jechać do Krosna.Tamtejszy oddział Otolaryngologii to chyba najlepszy oddział w całym województwie.
Jeżeli chodzi o lekarzy to doktor Łukasz Rolniak,Tomasz Stapiński jak i reszta zespołu to fachowcy pierwsza klasa.
Poszukajcie w google oni przyjmują w Krośnie w przychodniach.
michalr607
Guru
Guru

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu