busy z Jasła do Holandii

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
lonely
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 8 stycznia 2013, 20:15

busy z Jasła do Holandii

Post autor: lonely »

Witam. Chciałabym zapytać czy mogłby mi ktoś polecić sprawdzonego przewoznika z Jasla do Holandii ? Interesuje mnie transport z Jasła pod konkretny adres w Holandii. Proszę równiez o podawanie cen
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: wojnarjaslo »

Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: Gabusia »

http://www.lucastour.eu/ polecam! przewoz od drzwi do drzwi :)
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: GCN »

Jak wyżej polecam Ar Speed dużo miejsca w busie, wygodne siedzenia, odjazd z dworca w Jaśle pod drzwi w Holandii, telewizja, internet, 5 przejazd za pół ceny oraz zniżka przy płaceniu od razu w obie strony.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: brooklin »

ten ar speed co go tak polecacie, widzę że jest rejestrowany na 9 osób. Czyli nie jest busem/autobusem, więc nie ma tachografu.
Czyli z tego co jest zapisane w przepisach nie może wozić ludzi. I wystarczy prawko kategorii B.
1 kierowca czyli ile fabryka dała na autrostradzie.


Jednak dla mnie bezpieczeństwo jest Ważniejsze.....

http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze- ... w.wykop.pl

Problemem tych tzw.Busów jest to że mają licencje na przewozy okazjonalne a dokonują przewozów liniowych.Tzn.wiozą pasażerów do Niemiec a wracają z innymi a powinni wracać z tymi samymi albo na pusto.Czyli wykonują przewozy beż wymaganej licencii tzn. na czarno.Jest to przestępstwo zagrożone wysokimi karami.Polscy przewoznicy oszukują swoich pasażerów mówiąc im że to jest legalne a nie jest

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/goraca-linia/wasze- ... ign=chrome
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: GCN »

Jakoś w ostatnich latach więcej było wypadków autokarów niż busów.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: brooklin »

Bo jest bardziej medialnie.
w Lutym jechałem na autostradzie pod Dreznem swoim samochodem, Jechałem około 130 km/h, wyprzedził mnie bus z ludźmi który jechał około 170-180 km/h
Spotkałem się z nim na stacji paliw w Polsce, za kierownicą siedział chłopak który miał może 18/19 lat. Przecież "doświadczony" był :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: T135 »

Lepiej latac samolotami. 1.30min i jestes na miejscu. Z Krakowa lata Ryanair do Eindhoven. Bilety na loty sa bardzo tanie nie raz mozna za 15-20eur kupic.
123ula123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 listopada 2015, 20:29

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: 123ula123 »

Wszystkim odradzam Ar-speed . Jadąc do Holandii jechałam 25 h !!! w busie pijani pasażerowie , chamstwo itd itd Kierowca robił łaskę z WI-FI I internet był tylko do granicy polskiej pózniej juz nie . Jako że wysiadałam przed odstatnia kierowca cały czas narzekał że jest zmeczony, chce mu się spac i nie wie co robi i pytał czy ktos po mnie nie wyjedzie 30 km bo się musi wracać . No przepraszam , ja jako klient nie chciałam wysłuchiwac tego bo chciałam bezpiecznie dotrzec do celu. Ponadto czas podróży był masakryczny 9 osób a 10 paczek . Paczki niech sopbie rozwioza jak odwiozą ludzi i niech wysyłają dwóch kierowców a nie 1 jednego na 30 h jazdy . Jeszcze ptrzeszkadzało mi to że jest bardzo dużo przerw bo kierowcy muszą się nagadać i głupie teksty na cb !!! Nie polecam szczerze. Ostatnio jechałam z Lucas-Tour. Wiem że tez niektórzy mają inne zdanie ale wybrałam ta firmę ponieważ chciałm dać innej firmie szansę a zreszta po wysłuchiwaniu kierowcy z Ar-speeda nie chciałam tego drugi raz przechodzić . Jechałam 15 h i byłam zadowolona mimo że troche gorszy konform jazdy ale przez całą drogę wi-fi bez problemu i nikt po mnie nigdzie nie musiał wyjeżdzać . pozdrawiam
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: ananasek »

123ula123 pisze:Wszystkim odradzam Ar-speed . Jadąc do Holandii jechałam 25 h !!! w busie pijani pasażerowie , chamstwo itd itd Kierowca robił łaskę z WI-FI I internet był tylko do granicy polskiej pózniej juz nie . Jako że wysiadałam przed odstatnia kierowca cały czas narzekał że jest zmeczony, chce mu się spac i nie wie co robi i pytał czy ktos po mnie nie wyjedzie 30 km bo się musi wracać . No przepraszam , ja jako klient nie chciałam wysłuchiwac tego bo chciałam bezpiecznie dotrzec do celu. Ponadto czas podróży był masakryczny 9 osób a 10 paczek . Paczki niech sopbie rozwioza jak odwiozą ludzi i niech wysyłają dwóch kierowców a nie 1 jednego na 30 h jazdy . Jeszcze ptrzeszkadzało mi to że jest bardzo dużo przerw bo kierowcy muszą się nagadać i głupie teksty na cb !!! Nie polecam szczerze. Ostatnio jechałam z Lucas-Tour. Wiem że tez niektórzy mają inne zdanie ale wybrałam ta firmę ponieważ chciałm dać innej firmie szansę a zreszta po wysłuchiwaniu kierowcy z Ar-speeda nie chciałam tego drugi raz przechodzić . Jechałam 15 h i byłam zadowolona mimo że troche gorszy konform jazdy ale przez całą drogę wi-fi bez problemu i nikt po mnie nigdzie nie musiał wyjeżdzać . pozdrawiam
Zarówno w jednej i w drugiej firmie jest jeden kierowca na całą drogę (w Lucas Tour według Ciebie prowadzą auto maszyny, które nie odczuwają zmęczenia?) Zarówno w jednej i drugiej firmie jest problem z internetem i w jednej i w drugiej firmie rozwożą paczki. Czas dojazdu zazwyczaj nie zależy od firmy. Obie firmy dowożą Cię pod dom. Ewidentna reklama Lucas Tour. Atmosfera w busie zależy od kierowcy i podróżujących. W obu firmach kierowcy zwracają uwagę, aby nie pić alkoholu, ale do niektórych to nie dociera. Jechałam w trasę z obiema firmami i obiektywnie rzecz ujmując nie widzę różnicy. Poza tym, że busy Ar Speeda są nieco większe i wygodniejsze.
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: GCN »

Także uważam, że jest to reklama.
Pracowałem w Holandii ponad 4 lata i korzystałem w tym czasie z różnych firm przewozowych, także z Lucas Tour oraz Arspeed.
Nigdy nie zdarzyło mi się w Arspeed to co jest opisane powyżej.
Natomiast Arspeed był droższy i to on jechał dłużej niż Arspeed.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: brooklin »

Nie można kupować...
Levis
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 stycznia 2017, 14:00

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: Levis »

Dlaczego nie mozna kupowac?
anonimos
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 marca 2017, 01:44

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: anonimos »

ostatnio jechałem z firmą ibus. Zabierają spod domu, mają mega wygodne siedzenia i jeszcze tv - DZIAŁAJĄCY!!!! kierowca marzenie Dla niezdecydowanych radzę spróbować :)
anonimos
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 marca 2017, 01:44

Re: busy z Jasła do Holandii

Post autor: anonimos »

Levis pisze:Dlaczego nie mozna kupowac?

CO?!! :looka:
ODPOWIEDZ