kolonie dla dzieci - jakie biuro podróży możecie polecić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

kolonie dla dzieci - jakie biuro podróży możecie polecić?

Postprzez pm9pm9 » 29 lipca 2013, 20:05

czy macie jakieś sprawdzone biura podróży? szukam kolonii dla dziecka i nie wiem z którego biura wybrać ofertę?
pm9pm9
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: kolonie dla dzieci - jakie biuro podróży możecie polecić

Postprzez Aloalco » 30 lipca 2013, 18:29

Polecam almatur, sprawdzone, pewne i nie drogie
Aloalco
Początkujący
Początkujący

Re: kolonie dla dzieci - jakie biuro podróży możecie polecić

Postprzez bizonn » 13 września 2017, 12:32

A co myślicie o zagranicznych koloniach? Nigdy wcześniej nie wysyłałam swojego dziecka na takie wyjazdy, ale w tym roku planujemy z mężem generalny remont mieszkania i chyba to jest najlepszy sposób aby dziecko zniknęło z domu na czas remontu. Po przeczytaniu artykułu http://www.uslugi-info.pl/chorwacja-ide ... a-kolonie/ wiem już, że Chorwacja jest pięknym krajem. Można w nim spędzić naprawdę wyjątkowe wakacje. Wakacje nad Morzem Adriatyckim z pewnością spodobają się wszystkim uczestnikom kolonii. W podróż powrotną do kraju zabiorą wiele niezapomnianych wspomnień, które na długo, a może na zawsze pozostaną w ich pamięci.
bizonn
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu