Psycholog

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Psycholog

Postprzez kamila90 » 16 września 2013, 22:01

Witam

Chciałam się dowiedzieć jakiego psychologa możecie polecić na terenie Jasła? Jak wygląda to finansowo??
Czytałam o Pani Majewskiej? Czy rzeczywiście jest taka dobra?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
kamila90
Debiutant
Debiutant

Re: Psycholog

Postprzez marzenka24 » 17 września 2013, 08:19

Nie odpowiem Ci na temat psychologów jasielskich ale wg mnie najlepiej byloby pojechac do Rzeszowa, w Jaśle w tego typu zawodach "wsadzaja wszystkich do jednego worka" wiec o dobra diagnoze ciezko...
marzenka24
Guru
Guru

Postprzez geralt » 17 września 2013, 20:36

A cóż to za opinia "wszystkich wsadzają do jednego worka"? A Ci z Rzeszowa to szkolili się w innych szkołach niż ci z Jasła?
geralt
Debiutant
Debiutant

Postprzez rajderka1986 » 17 września 2013, 21:08

pani Modecka jest spoko kobieta, przyjnuje w przychodni ponizej psychiatryka....
rajderka1986
Debiutant
Debiutant

Postprzez avicularia » 18 września 2013, 16:38

Dobrego psychologa trudno znaleźć. Żeby nabrał praktyki musi ,,poćwiczyć " na ludziach. Co do szukania po Rzeszowach czy innych cudacznych miejscach to przychylam się do opinii,że studiowali w tych samych szkołach, co jasielscy psychologowie. Moim zdaniem fajnie by było znaleźć psychoterapeutę, chociaż w jaśle chyba trudno o takiego. Warto popytać.
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez geralt » 18 września 2013, 19:21

W Jaśle jest kilku psychoterapeutów. Wystarczy iść do PZP na Szopena lub Jana Pawła. Skoro pracują w służbie zdrowia jako psychoterapeuci, to muszą mieć do tego uprawnienia. Czy ktoś jest dobry, to trudno oceniać. Trzeba iść i zobaczyć. Jeżeli łapie kontakt i rozumie (mniej więcej) o co człowiekowi chodzi, to można myśleć o dalszej terapii. Jeżeli po pierwszym spotkaniu na pewno wiemy, że nie chcemy tu wrócić, to znaczy że psychoterapeuta nie jest dla nas... Co nie znaczy, że komuś innemu nie pomaga skutecznie.
geralt
Debiutant
Debiutant

Postprzez 47GB » 19 września 2013, 18:33

marzenka24 napisał(a):Nie odpowiem Ci na temat psychologów jasielskich ale wg mnie najlepiej byloby pojechac do Rzeszowa, w Jaśle w tego typu zawodach "wsadzaja wszystkich do jednego worka" wiec o dobra diagnoze ciezko...

Biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce jest tylko kilka uczelni, na których jest psychologia, psycholodzy zarówno z Jasła, jak i Rzeszowa, Krosna, Przemyśla, Stalowej Woli... kształcą się dokładnie w tych samych miejscach - najczęściej w Krakowie. Start mają taki sam, od nich zależy jednak jak skończą :D

Warto wiedzieć, że można przejść 5 lat studiów psychologicznych i tak wybierać zajęcia, by nie mieć żadnego kontaktu z terapią. Wiedzę bardziej konkretną dają dopiero kursy psychoterapii, przy czym mogą się na nie dostać również osoby, które psychologami nie są, a np. pielęgniarki, pedagodzy. Najlepiej więc spytać, czy ktoś jest psychologiem i czy robi/zrobił jakiś kurs psychoterapii. Wtedy można mieć pewność, że nie zostaniemy "wsadzeni do jednego worka" :rotfl:
47GB
Początkujący
Początkujący

Postprzez kamila90 » 19 września 2013, 20:19

Dziękuję za odpowiedzi, ale nieco zbaczamy z tematu.
Czy ktoś może polecić sprawdzonego psychologa w Jaśle? Wolałabym kogoś na miejscu niż szukać w Rzeszowie...
kamila90
Debiutant
Debiutant

Postprzez yk3lw1 » 11 kwietnia 2014, 12:12

Pani Jolanta Firak Tora bardzo dobra jest
yk3lw1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Laura Diaz » 11 kwietnia 2014, 13:27

yk3lw1 napisał(a):Pani Jolanta Firak Tora bardzo dobra jest

Popieram. W porządku kobita jest, naprawdę :)
Laura Diaz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu