Strona 1 z 1

Psycholog

PostNapisane: 16 września 2013, 23:01
przez kamila90
Witam

Chciałam się dowiedzieć jakiego psychologa możecie polecić na terenie Jasła? Jak wygląda to finansowo??
Czytałam o Pani Majewskiej? Czy rzeczywiście jest taka dobra?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Re: Psycholog

PostNapisane: 17 września 2013, 09:19
przez marzenka24
Nie odpowiem Ci na temat psychologów jasielskich ale wg mnie najlepiej byloby pojechac do Rzeszowa, w Jaśle w tego typu zawodach "wsadzaja wszystkich do jednego worka" wiec o dobra diagnoze ciezko...

Re: Psycholog

PostNapisane: 17 września 2013, 21:36
przez geralt
A cóż to za opinia "wszystkich wsadzają do jednego worka"? A Ci z Rzeszowa to szkolili się w innych szkołach niż ci z Jasła?

Re: Psycholog

PostNapisane: 17 września 2013, 22:08
przez rajderka1986
pani Modecka jest spoko kobieta, przyjnuje w przychodni ponizej psychiatryka....

Re: Psycholog

PostNapisane: 18 września 2013, 17:38
przez avicularia
Dobrego psychologa trudno znaleźć. Żeby nabrał praktyki musi ,,poćwiczyć " na ludziach. Co do szukania po Rzeszowach czy innych cudacznych miejscach to przychylam się do opinii,że studiowali w tych samych szkołach, co jasielscy psychologowie. Moim zdaniem fajnie by było znaleźć psychoterapeutę, chociaż w jaśle chyba trudno o takiego. Warto popytać.

Re: Psycholog

PostNapisane: 18 września 2013, 20:21
przez geralt
W Jaśle jest kilku psychoterapeutów. Wystarczy iść do PZP na Szopena lub Jana Pawła. Skoro pracują w służbie zdrowia jako psychoterapeuci, to muszą mieć do tego uprawnienia. Czy ktoś jest dobry, to trudno oceniać. Trzeba iść i zobaczyć. Jeżeli łapie kontakt i rozumie (mniej więcej) o co człowiekowi chodzi, to można myśleć o dalszej terapii. Jeżeli po pierwszym spotkaniu na pewno wiemy, że nie chcemy tu wrócić, to znaczy że psychoterapeuta nie jest dla nas... Co nie znaczy, że komuś innemu nie pomaga skutecznie.

Re: Psycholog

PostNapisane: 19 września 2013, 19:33
przez 47GB
marzenka24 napisał(a):Nie odpowiem Ci na temat psychologów jasielskich ale wg mnie najlepiej byloby pojechac do Rzeszowa, w Jaśle w tego typu zawodach "wsadzaja wszystkich do jednego worka" wiec o dobra diagnoze ciezko...


Biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce jest tylko kilka uczelni, na których jest psychologia, psycholodzy zarówno z Jasła, jak i Rzeszowa, Krosna, Przemyśla, Stalowej Woli... kształcą się dokładnie w tych samych miejscach - najczęściej w Krakowie. Start mają taki sam, od nich zależy jednak jak skończą :D

Warto wiedzieć, że można przejść 5 lat studiów psychologicznych i tak wybierać zajęcia, by nie mieć żadnego kontaktu z terapią. Wiedzę bardziej konkretną dają dopiero kursy psychoterapii, przy czym mogą się na nie dostać również osoby, które psychologami nie są, a np. pielęgniarki, pedagodzy. Najlepiej więc spytać, czy ktoś jest psychologiem i czy robi/zrobił jakiś kurs psychoterapii. Wtedy można mieć pewność, że nie zostaniemy "wsadzeni do jednego worka" :rotfl:

Re: Psycholog

PostNapisane: 19 września 2013, 21:19
przez kamila90
Dziękuję za odpowiedzi, ale nieco zbaczamy z tematu.
Czy ktoś może polecić sprawdzonego psychologa w Jaśle? Wolałabym kogoś na miejscu niż szukać w Rzeszowie...

Re: Psycholog

PostNapisane: 11 kwietnia 2014, 13:12
przez yk3lw1
Pani Jolanta Firak Tora bardzo dobra jest

Re: Psycholog

PostNapisane: 11 kwietnia 2014, 14:27
przez Laura Diaz
yk3lw1 napisał(a):Pani Jolanta Firak Tora bardzo dobra jest


Popieram. W porządku kobita jest, naprawdę :)

Re: Psycholog

PostNapisane: 28 listopada 2014, 18:16
przez karolina00994
Miałam nie dawno pewien problem. Z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, chodziło oczywiście o stan psychiczny. Nic mnie nie cieszyło a każdy nawet najmniejszy problem od razu wydawał mi się końcem świata. Nie wierzyłam w siebie, wydawało mi się że nic nie potrafię i do niczego się nie nadaję. W pewnym momencie życia kiedy zorientowałam się że już sama nie daję sobie rady postanowiłam wybrać się do psychologa, godzinami przeglądałam oferty internetowe różnych gabinetów zastanawiając się gdzie tak właściwie mogę się udać i komu zaufać. Pomoc otrzymałam w gabinecie który znajdziecie na stronie [url]centrumpsychologiczne.info[/url]. Dziś jestem innym człowiekiem, zaczęłam cieszyć się każdym dniem i wreszcie spełniać marzenia. :)

Re: Psycholog

PostNapisane: 28 listopada 2014, 19:45
przez Jaślanka11
karolina00994 napisał(a):Miałam nie dawno pewien problem. Z dnia na dzień czułam się coraz gorzej, chodziło oczywiście o stan psychiczny. Nic mnie nie cieszyło a każdy nawet najmniejszy problem od razu wydawał mi się końcem świata. Nie wierzyłam w siebie, wydawało mi się że nic nie potrafię i do niczego się nie nadaję. W pewnym momencie życia kiedy zorientowałam się że już sama nie daję sobie rady postanowiłam wybrać się do psychologa, godzinami przeglądałam oferty internetowe różnych gabinetów zastanawiając się gdzie tak właściwie mogę się udać i komu zaufać. Pomoc otrzymałam w gabinecie który znajdziecie na stronie [url]centrumpsychologiczne.info[/url]. Dziś jestem innym człowiekiem, zaczęłam cieszyć się każdym dniem i wreszcie spełniać marzenia. :)


:szok: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Fakt, to forum to sposób na darmową reklamę, ale przynajmniej wypadałoby się trochę wysilić :krzeslem: