Wymiana opon w samochodzie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Nevka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 listopada 2013, 01:34

Wymiana opon w samochodzie

Post autor: Nevka »

Witam. Gdzie i w jakich cenach mogłabym wymienić opony na zimowe w samochodzie? Dodam że są ta alufelgi i rozmiar 16.
Nevka
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 18 listopada 2013, 01:34

Re: Wymiana opon w samochodzie

Post autor: Nevka »

Jeszcze ważne jest czy można gdzieś umówić się telefonicznie lub przyjechać na konkretną godzinę żeby nie stać w długiej kolejce, bo bardzo tego nie lubię.
ciekawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 października 2013, 19:14

Re: Wymiana opon w samochodzie

Post autor: ciekawa »

Polecam tylko na 17-go stycznia (korzec). Po nich nie trzeba powtarzać wyważenia kół i zakręcają koła z taką siłą , że w razie potrzeby można odkręcić koło w trasie samemu a nie zamawiać specjalnego sprzętu pneumatycznego, (doświadczyłem na własnej skórze, gdy dokręcili koło panowie na Kochanowskiego)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Wymiana opon w samochodzie

Post autor: Zynek6 »

zgadzam się tylko na ul. 17-go Stycznia. Przed wywarzeniem myją koła tak że nie mogą być żle wywarzone polecam
maroo5005
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 17 września 2013, 20:35

Re: Wymiana opon w samochodzie

Post autor: maroo5005 »

ja tam juz od paru lat zmieniam i kupuje opony u pana Ptaszka na Żeromskiego tel.13 446 86 64 nie wiem jak teraz ale swego czasu mial najtansze opony na jasle teraz tez kupowalem nowki zimowki u niego zadzwon popytaj
ptysio545
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2013, 18:07

Re: Wymiana opon w samochodzie

Post autor: ptysio545 »

Zgadzam się, polecam serwis na Żeromskiego u Ptaszka najtaniej i bardzo miła obsługa
jurek1115
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 13:36

Re: Wymiana opon w samochodzie

Post autor: jurek1115 »

Polecam wymiane opon na ul. Żeromskiego
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Wymiana opon w samochodzie

Post autor: kamil3 »

tam mój kumpel zmienia ja też polecam na Żeromskiego pozdrawiam. bardzo dobrze sprawnie i szybko.
ODPOWIEDZ