Jaki wózek wielofunk. polecacie dla dziecka?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Jaki wózek wielofunk. polecacie dla dziecka?

Postprzez piotrek » 18 czerwca 2014, 18:28

babyMerc :)
piotrek
VIP
VIP

Postprzez asia92 » 18 czerwca 2014, 20:59

my mamy wózek maxim, ed-re- ma. sprawdza się świetnie. nie jest bardzo ciężki, ma duże pompowane koła zawieszone na skórzanych paskach co pozwala nawet na bujanie dziecka. super się sprawdził na kamienistej drodze.polecam. :)
asia92
Weteran
Weteran

Postprzez pysia21 » 18 czerwca 2014, 21:46

JA posiadam espro vector air i też jestem zadowolona, 3 osobne funkcje gondola , spacerówka ,fotelik, dobrze się prowadzi, pompowane tylnie koła, itp:)
pysia21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez alka34 » 8 października 2015, 10:24

A jaką spacerówkę na zimę polecicie?
alka34
Guru
Guru

Postprzez zuzaa » 8 października 2015, 11:20

Maxi Cosi Mura, sprawdzi się w każdych warunkach. Jest świetny.
zuzaa
Mistrz
Mistrz

Postprzez wusia25 » 8 października 2015, 12:36

A wózek expander ecco mondo ma ktoś właśnie nad nim sie zastanawiam
wusia25
Debiutant
Debiutant

Postprzez x_n » 8 października 2015, 14:20

Dobre wózki posiada marka Bebetto. Wprawdzie nie są takie tanie ale są wykonane bardzo porządnie oraz dobrej jakości. Zerknij sobie jeszcze na ten artykuł:
http://www.kochamydzieci.pl/spacerowka- ... ka-wybrac/ - masz tutaj mniej więcej opisane na co warto jest zwracać uwagę wybierając odpowiedni wózek dla dziecka. Czasami warto jest dopłacić więcej ale kupić coś porządnego co będzie posiadało odpowiednie atesty. Nie polecam brać na pewno wózka w jasnym kolorze bo jest bardzo podatny na zabrudzenia i potrafi być to męczące. Ewentualnie mozna kupic specjalną osłonke. Ważne jest równiez to aby wózek był lekki bo o wiele wygodniej się wtedy jeździ po śniegu oraz błocie.
x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez furman » 8 października 2015, 14:24

x_n napisał(a):Dobre wózki posiada marka Bebetto. Wprawdzie nie są takie tanie ale są wykonane bardzo porządnie oraz dobrej jakości. Zerknij sobie jeszcze na ten artykuł:
http://www.kochamydzieci.pl/spacerowka- ... ka-wybrac/ - masz tutaj mniej więcej opisane na co warto jest zwracać uwagę wybierając odpowiedni wózek dla dziecka. Czasami warto jest dopłacić więcej ale kupić coś porządnego co będzie posiadało odpowiednie atesty. Nie polecam brać na pewno wózka w jasnym kolorze bo jest bardzo podatny na zabrudzenia i potrafi być to męczące. Ewentualnie mozna kupic specjalną osłonke. Ważne jest równiez to aby wózek był lekki bo o wiele wygodniej się wtedy jeździ po śniegu oraz błocie.

Dzięki za info. Temat dla mnie ważny, bo jestem w potrzebie :)
furman
Guru
Guru

Postprzez mati85061 » 8 października 2015, 16:51

ja osobiscie moge polecic wózek firmy Baby design . również jest drozszy od innych ale bardzo funcjonalny bardzo fajnie pomyslany i funkcjonalny rekomendowany zreszta przez instytut matki i dziecka ja polecam
mati85061
Guru
Guru

Postprzez Partyzant » 11 października 2015, 21:59

Baby design na zimę średnio się sprawdza. Z Bebetto śmiało mogę polecić model Nico Plus.
Partyzant
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez alka34 » 15 października 2015, 07:09

Partyzant napisał(a):Baby design na zimę średnio się sprawdza. Z Bebetto śmiało mogę polecić model Nico Plus.

Ja również zdecydowałam się na wózek Bebetto. Pamiętam,że spędziłam w sieci bardzo dużo czasu w poszukiwaniu odpowiedniego wózka bo chciałam aby było to coś porządnego. Zamawiałam go w sieci ( konkretnie tu: http://tiktak.com.pl/ ). Wcześniej porównałam sobie ceny w sklepach stacjonarnych i w tych internetowych i jednak w sklepach stacjonarnych ceny były trochę wyższe ( różnice rzędu 100 do 200 zł w zależności od sklepu).
Zdecydowaliśmy sie na ten model:
Obrazek
alka34
Guru
Guru

Postprzez klemaj » 15 października 2015, 07:36

alka34 napisał(a):
Partyzant napisał(a):Baby design na zimę średnio się sprawdza. Z Bebetto śmiało mogę polecić model Nico Plus.

Ja również zdecydowałam się na wózek Bebetto. Pamiętam,że spędziłam w sieci bardzo dużo czasu w poszukiwaniu odpowiedniego wózka bo chciałam aby było to coś porządnego. Zamawiałam go w sieci ( konkretnie tu: http://tiktak.com.pl/ ). Wcześniej porównałam sobie ceny w sklepach stacjonarnych i w tych internetowych i jednak w sklepach stacjonarnych ceny były trochę wyższe ( różnice rzędu 100 do 200 zł w zależności od sklepu).
Zdecydowaliśmy sie na ten model:
Obrazek

Powiem tak, wygląda profesjonalnie.
klemaj
Obyty
Obyty

Postprzez Jaselko1 » 2 listopada 2015, 22:09

Postawiłem na BabySafe Explorer jakoś tak na pierwszy rzut oka nam się spodobał. Lekki, ma duże pompowane koła, spacerówkę można montować przodem lub tyłem, regulować twardość zawieszenia... Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Jaselko1
Debiutant
Debiutant

Postprzez karmaz » 23 maja 2017, 23:58

Wózek wielofunkcyjny to bardzo dobra opcja, ja mam model od Adamexu, to polski producent, mają produkty bardzo wysokiej jakości, podobno oferują jedne z większych gondoli na rynku, do tego są wentylowane.
karmaz
Początkujący
Początkujący

Postprzez kustosz421 » 29 lipca 2017, 23:57

Mam wózek Monte, zakup uważam za udany i mogę polecić ten model - jest lekki, wygląda bardzo efektownie, ale nie był drogi. Bez problemu można pokonywać nim nawet bardzo nierówne drogi, czy wysokie krawężniki. Producent dorzuca sporo rzeczy w zestawie, także nie trzeba osobno kupować takich akcesoriów, jak torba, moskitiera czy przewijak.
kustosz421
Stały bywalec
Stały bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu