sukienka na sylwestra

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

sukienka na sylwestra

Postprzez frezyjka1 » 29 grudnia 2013, 22:41

Witam,
Gdzie w Jaśle można kupić ładną sukienkę na Sylwestra?a może jakieś fajne promocje ktoś zauważył,albo duży wybór kiecek?:)
frezyjka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: sukienka na sylwestra

Postprzez emilia1 » 29 grudnia 2013, 23:02

Nie wiem czy akurat są tam teraz sukienki ale bardzo fajne ciuchy widziałam w Carrefourze na Baczyńskiego pierwszy butik po prawej przy wejściu głównym.
emilia1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez frezyjka1 » 29 grudnia 2013, 23:13

dzięki! zaglądnę:)
frezyjka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Agaton » 22 grudnia 2015, 11:34

Też stawiam na polskich producentów, np. Lattore! Parę razy przejechałam się na tanich ciuchach z allegro wysyłanych z Tajlandii i powiedziałam sobie, że nigdy więcej. Chociaż szkoda, bo te rzeczy zawsze tak ładnie na zdjęciach wyglądają!
Agaton
Debiutant
Debiutant

Postprzez igom » 8 lutego 2017, 13:42

Jak dla mnie to najważniejsze jest, by takie kreacje rzucały się w oczy i były po prostu dobre. No i wygodne, żeby można było w nich wytrzymać całą noc.
igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez ManNow » 10 lutego 2017, 16:49

najlepiej na platormach typu showroom dawanda czy alando
ManNow
Początkujący
Początkujący

Postprzez naprawiacz » 16 lutego 2017, 14:55

Najlepiej kupić przez internet. Moja dziewczyna kupiła na tegoroczny sylwester sukienkę, która zrobiła furorę na imprezie - całą w cekinach.
naprawiacz
Debiutant
Debiutant

Postprzez Urszula25 » 8 sierpnia 2018, 09:57

naprawiacz napisał(a):Najlepiej kupić przez internet. Moja dziewczyna kupiła na tegoroczny sylwester sukienkę, która zrobiła furorę na imprezie - całą w cekinach.

O tak, cekiny to taki trochę must have na sylwestrze ;) Ale koronka prezentuje się równie pięknie (według mnie) i można ją wykorzystać na inne okazje np. Andrzejki, czyjeś urodziny czy wyjście do klubu. Teraz są duże promocje w MGshohlari więc ja już się zaopatrzyłam na przyszły sezon w tym sylwestra :serce: :) :)
Urszula25
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu