Bajkowe Przedszkole.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
marini
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 07:58

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: marini »

Bajkowe Przedszkole jest najlepsze w Jasle - dyrekcja, nauczyciele oraz dbałość o dzieci na najwyższym poziomie.
a co sądzicie o oddziale Na Kotline - piszecie o Przedszkolu na ul. Rejtana oraz Kochanowskiego a nic nie wspominacie o Bajkowym Przedszkolu Na Kotlinę
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: asia77 »

Ja znam to przedszkole więc tak. Jest trochę na uboczu co jest dla jednych wadą a innych zaletą. Z tego powodu dyrekcja najrzadziej tam wpada. Są dwie grupy dzieciaczków i każda ma po 12 dzieci więc w całym przedszkolu jest ich aż 24. Grupy to sprawa umowna bo dzieci przesiadują razem i są dosyć dobrze ze sobą zintegrowane w związku z ich liczbą dużo bardziej niż na kochanowskiego. Największą zaletą tego przedszkola to to, że są bardzo blisko dwa place zabaw i jak jest lato to dzieci przesiadują na polu poza miastem i to jest największą zaletą tego przedszkola. Jak dla mnie to przedszkole na kotlinie jest lepsze od tego na kochanowskiego. Jak cię coś konkretnie interesuje to pytaj.
marini
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 07:58

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: marini »

Napisz cos o personelu i o obsłudzie oraz zywieniu dzieci
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: asia77 »

Personel to dwie pani wychowawczynie Dorota do dzieci młodszych i Gosia do starszych. Poza tym są opiekunki dziecięce w ilości chyba 4 pań i chyba ze 2 stażystki. Tak, że personelu nie brakuje. Wszystkie panie są dosyć miłe i dzieci je lubią. Co do jedzenia to obiady są z kateringu z jasiela.
marini
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 07:58

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: marini »

a jak smakuja obiady - czy dbaja o to zeby dzieci zjadły. czy sa zdrowe
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: asia77 »

Obiady uważam, że są kiepskie i to jest najsłabszy punkt przedszkola.Czy panie pilnują? Niespecjalnie. Generalnie dzieci jedzą same czyli wiadomo jak to wygląda w praktyce. Jak dziecko samodzielne i lubi jeść to sobie poje a jak jakiś niejadek to pewnie bez obiadu chodzi. Dokładki panie dają ale zasada jest taka, że dokładka jest wtedy gdy talerz pusty. Panie nie chcą marnować jedzenia i dlatego nie walą nie wiadomo jak dużo na talerz a jak ktoś ma apetyt to dostaje dokładkę. Moje dziecko dosyć te obiady zjada ale są też takie dzieci, że tego czy tamtego nie lubią i nie jedzą.
marini
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2014, 07:58

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: marini »

Piszesz że dyrekcja żadko wpada - przecież codziennie jest tam nadzór menagera przedszkola P. Lidki - wszystko kontroluje - nie widziałaś
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: asia77 »

Nie wiedziałam, że pani Lidka jest jakimś menadżerem i cokolwiek kontroluje. Ona przecież pracuje na kochanowskiego to jakby tak codziennie wpadała na kotlinę?
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: niezapominajka »

jestem fanką przedszkola bajkowego na kotlinie i nie dam zlego slowa powiedziec, w tej chwili jest tam taka wspaniala ekipa, ze dzieciaczki naprawde mają szczęscie... co do jedzenia to panie dzieci nie zmuszają. Drogie Mamy chyba lepiej dla waszych pociech jak niejadek w koncu poczuje uczucie glodu i ze smakiem zje kolacje niz jakby mial byc straszony, ze jak nie zje to cos tam mu pani zrobi albo nie wstanie od stolu dopoki nie zje??no tak czy nie..ja goraco polecam, jestem pewna ze dzieci tam czuja sie dobrze. wszelkie dodatkowe info na priv
kamilnowak
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2014, 14:41

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: kamilnowak »

asia77 pisze:Nie wiedziałam, że pani Lidka jest jakimś menadżerem i cokolwiek kontroluje. Ona przecież pracuje na kochanowskiego to jakby tak codziennie wpadała na kotlinę?
P.Lidka widocznie dokonuje niemozliwego ;)
torka
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 listopada 2014, 21:37

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: torka »

Witam. Mam pytanie odnośnie nowego oddziału Bajkowego Przedszkola na Grunwaldzkiej (Górka Klasztorna)? Jakie są opinie Mam, których dzieciaczki chodzą do tej placówki?
klea87
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 24 listopada 2013, 11:34

Bajkowe Przedszkole.

Post autor: klea87 »

Witam 🙂chciałabym zapisać córeczkę do prywatnego przedszkola. Myślimy z mężem o Bajkowym Przedszkolu na ul. KOchanowskiego. Czy możecie się podzielić jakimiś opiniami o tym przedszkolu
PoldekMisiak
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 7 września 2023, 11:46

Re: Bajkowe Przedszkole.

Post autor: PoldekMisiak »

klea87 pisze: 30 sierpnia 2023, 14:42 Witam 🙂chciałabym zapisać córeczkę do prywatnego przedszkola. Myślimy z mężem o Bajkowym Przedszkolu na ul. KOchanowskiego. Czy możecie się podzielić jakimiś opiniami o tym przedszkolu
Mógłbym coś powiedzieć na ten temat ale nie za darmo .
ODPOWIEDZ