Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jaślanka27
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 lipca 2014, 14:30

Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: jaślanka27 »

Ile kosztuje leczenie kanałowe u dr Słowika?
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: borsuk 1.8 »

200 zł
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: wieśniak »

Każdy ząb jest indywidualnie ceniony.
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: Lelum »

Ceniony może być dr Słowik, a ząb jest wyceniany :)
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: wieśniak »

Lelum pisze:Ceniony może być dr Słowik, a ząb jest wyceniany :)
Ja swoje zęby cenie ,nie wyceniam :P
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: Lelum »

touche ;)
mika323
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2011, 22:41

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: mika323 »

opowiem wam o leczeniu kanalowym u dr Słowika na moim przykładzie. pierwsza wizyta , znieczulenie rozwiercenie, cos tam porobienie z 25 minut, plomba i zab zrobiony! zab zrbiony na poczatku roku. miesiac temu zaczal tak bolec ze myslalam ze umre, ledwo noc przezylam rano w sobote szukanie dentysty który mi pomoze, udalo sie znalazlam pania wawro fraczek. zrobila zdjecie tego zeba i co soe okazalo? jeden kanal wypelniony ale nie do konca a dwa pozostale wogule nic a nic! wiec zalozyla lekarstwo i zapisala na kolejna wizyte. poszlam w tym tyg na wizyte , wizyta trwala 1.5 godz a nie jak u slowika pare minut. pani dentystka wszytko po kolei mowila co robi itd jak sie okazalo jeden kanal mi wyczyscila dwa kolejne po prostu nie dala rade bo pewnie sa zarosniete, powiadomila mnie o tym i kazala jechac do krosna dala mi namiary na udroznienie kanalow pod mikroskopem, umowilam sie na listopada na udroznienie , potem spowrotem do niej i zabka mi ladnie skonczy. dlatego zastanowcie sie do kogo idziecie na kanalowke bo pozniej moga byc skutki takie jak u mnie, niestety panu slowikowi nie chcialo sie zrobic zeba porzadnie a raczej nawet niesprobowal nawet mnie nie powiadomil ze nie jest w stanie go zrobic, rozwiercil zalepil i powiedzial ze zab zrobiony. przed kanalowka pani wawro zrobila mi zdjecie slowik nigdy tego zdj nie zrobil, w 200% polecam pania kasie , precyzja i oczywiscie prawdomowna. to tak w skrócie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: dragoness »

mika323 pisze:opowiem wam o leczeniu kanalowym u dr Słowika na moim przykładzie. pierwsza wizyta , znieczulenie rozwiercenie, cos tam porobienie z 25 minut, plomba i zab zrobiony! zab zrbiony na poczatku roku. miesiac temu zaczal tak bolec ze myslalam ze umre, ledwo noc przezylam rano w sobote szukanie dentysty który mi pomoze, udalo sie znalazlam pania wawro fraczek. zrobila zdjecie tego zeba i co soe okazalo? jeden kanal wypelniony ale nie do konca a dwa pozostale wogule nic a nic! wiec zalozyla lekarstwo i zapisala na kolejna wizyte. poszlam w tym tyg na wizyte , wizyta trwala 1.5 godz a nie jak u slowika pare minut. pani dentystka wszytko po kolei mowila co robi itd jak sie okazalo jeden kanal mi wyczyscila dwa kolejne po prostu nie dala rade bo pewnie sa zarosniete, powiadomila mnie o tym i kazala jechac do krosna dala mi namiary na udroznienie kanalow pod mikroskopem, umowilam sie na listopada na udroznienie , potem spowrotem do niej i zabka mi ladnie skonczy. dlatego zastanowcie sie do kogo idziecie na kanalowke bo pozniej moga byc skutki takie jak u mnie, niestety panu slowikowi nie chcialo sie zrobic zeba porzadnie a raczej nawet niesprobowal nawet mnie nie powiadomil ze nie jest w stanie go zrobic, rozwiercil zalepil i powiedzial ze zab zrobiony. przed kanalowka pani wawro zrobila mi zdjecie slowik nigdy tego zdj nie zrobil, w 200% polecam pania kasie , precyzja i oczywiscie prawdomowna. to tak w skrócie
No to chyba byłaś u jakiegoś innego dentysty. Leczenie kanałowe u p. Słowika to PRZYNAJMNIEJ trzy wizyty. Nie podam aktualnej ceny, bo nie znam. Pojedyncza to 50 zł.
mika323
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 listopada 2011, 22:41

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: mika323 »

wez czlowieku nie gadaj ze bylam u innego bo chodzilam do niego od dawna ale zeby zaczynaja bolec i nigdy juz tam nie pojde, ja powiedzialam na swoim przykladzie nie na innych , ciebie moga nie bolec a mnie bolaly i po prostu zrypal mi zeba tyle w temacie, i nie ja pierwsza jestem ktora ma problem z zebami po jego leczeniu u dr slowika
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: dragoness »

mika323 pisze:wez czlowieku nie gadaj ze bylam u innego bo chodzilam do niego od dawna ale zeby zaczynaja bolec i nigdy juz tam nie pojde, ja powiedzialam na swoim przykladzie nie na innych , ciebie moga nie bolec a mnie bolaly i po prostu zrypal mi zeba tyle w temacie, i nie ja pierwsza jestem ktora ma problem z zebami po jego leczeniu u dr slowika
Wyluzuj, bo widzę, że bolą cię nie tylko zęby. ja również mówię na swoim przykładzie. Nota bene, kto to są ci tajemniczy DRUDZY?
kalinka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 października 2014, 12:22

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: kalinka »

200 zyla
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Siema witam wszystkich

Post autor: benyBek »

Dzięki wielkie za fajne porady. Nie znam się na tego typu działaniach – bardzo mi pomogliście! Niech żyje Internet :)
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Ile kosztuje leczenie kanałowe zęba u dr Słowika??

Post autor: borsuk 1.8 »

od 100 w góre
ODPOWIEDZ