Nowy Styl -Praca

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Witam otóż mam taki problem , gdyż nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy w Nowym Stylu "Jasło" na internecie nie ma nic . Ktoś wie czy przyjmują do pracy ? , i czy trzeba osobiście pytać o robotę ? , bo tam takie wielkie hale że nie wiadomo gdzie jechać hehe, z góry dziękuje za odpowiedź .
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

Hej raczej trzeba osobiście przyjsc podanie złożyć ..sa przyjęcia na nowy styl (ciagle ktos nowy przychodzi do pracy nie to ze zwalniają tylko praca jest) albo na nowa hale na meble
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: awesome »

jak chcesz robić za 6 zł to składaj podanie
zapytanie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 19 lutego 2010, 17:20

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: zapytanie »

uwierz ze nikt za 6zl nie pracuje:) widocznie jestes typem osoby ktorej sie wydaje ze"czy sie stoi czy tez lezy dwa tysiace sie nalezy "
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Nawet jeżeli miałbym robić za te 6 zł , zawsze doświadczenie będę miał i sie przyda w przyszłości , można awansować itd. A do którego biura mam sie zgłośić cv , kompletnie nie wiem gdzie , bo dużo jest tam budynków hehe.
zapytanie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 19 lutego 2010, 17:20

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: zapytanie »

Do żadnego budynku nikt Cię i tak nie wpuści, bo trzeba przejść przez bramę ;) Zależy na którą fabrykę chcesz iść, pracownicy ochrony skierują cię do kadr ;)
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

Za jakie 6zl stawka minimalna dla nowych pracowników od stycznia 10zl na godz ..
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Okej , dzięki wszystkim na odpowiedź , w tym tygodniu się wybieram , no i zobaczymy co to będzie :) , najlepiej jakby rzucili mnie na jakąś maszynę hehe.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

Na maszynę to niewiem ale jak Ci sie uda to mysle nie bedziesz narzekal talony na swieta, paczki na mikolaja , dwie zmiany ..ja nie narzekam
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Co prawda jestem po zawodówce , to kokosów nie będzie , to do którego biura najlepiej sie wybrać? Bo w pl jeszcze nie pracowałem , tylko za granicą.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

? Gdzie chcesz ja pracuje na zakladzie produkcja foteli i krzeseł nie narzekam jest ok
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

A to ze jestes po zawodowce nie ma nic do rzeczy i tak sie bedziesz musial wszystkiego nauczyc od podstaw no chyba ze znasz sie na montazu albo tapicerowniu krzeseł
Antykomuna
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 września 2015, 21:37

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Antykomuna »

Musisz chyba złożyć CV do działu kadr w biurowcu w Krośnie, koło "zetki".
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

W sumie sam nie wiem , tam gdzie mnie rzucą to pójdę , jutro jadę to zobaczymy jak to będzie ;) , wiem tyle że kumpel tam pracował , dali go na jakąś maszynę , coś tam z niej wypadało i tyle ... a co to było to nawet on nie wiedział xd , i w jakim dziale był też nie mam pojęcia . A w jakim oddziale w miarę szybko przyjmą i będzie w miarę prosto ?
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

Niewiem w jakim dziale ja pracuje w zakładzie produkcji foteli i krzesel to jest czwarta hala od jasla przed fabryka mebli skladalam podanie normalnie w sekretariacie w fabryce w jasle dopiero jak mnie przyjęli to do krosna jechalam ..zloz gdzie chcesz powodzenia daj znac jak ci poszlo ..
ODPOWIEDZ