Nowy Styl -Praca

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Dam znać , jeszcze może w tym tygodniu , bo jak na razie rozłożyła mnie choroba .
BAKS
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 31 marca 2016, 13:20

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: BAKS »

Znajomy pracuje na produkcji w B.W. w zasadzie to już nie jest NS ale warunki pracy się nie zmieniły krótko pisząc nie poleca
Tmst
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 1 kwietnia 2016, 13:50

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Tmst »

Biurowiec jest jeszcze w Krośnie i tam najlepiej złożyć. dajcie spokój z tymi 6zł, kupel na dzień dobry dostał 1650zł/mies
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

Podanie sklada sie w jasle kazda hala ma swoj sekretariat do biurowca jedzie sie jak cie juz tu przyjmą badania załatwić. .itd..jest stawka od stycznia dla nowych pracownikow 10zl na h to wychodzi na miesiąc 1650 zl ..sa talony na swieta (pieniądze) jak sa dzieci do 12 lat to dostają paczki na mikolaja i sa co roku kolonie dla dzieci od 8-16 lat
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Byłem dzisiaj złożyć CV , w pierwszym budynku od przejazdu kolejowego , tak mi polecił kumpel , no ale Panie w biurze powiedziały mi że pracy aktualnie nie ma , ale żebym zostawił swoje cv no i tak zrobiłem , zobaczymy co to będzie .... Bodajże był to budynek " Branża metaliczna " coś w tym stylu . Chyba że pojechać jutro i złożyć w innym sekretariacie jeszcze , bo już sam nie wiem .
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

Na metalowa to nie tu gdzie ja ja na nastepnej hali przed ta nowa meblowa ..moze tu sprobuj jak chcesz
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

No to jutro się wybiorę .
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

No i dzisiaj również byłem złożyć swoje CV , ale nic z tego nie wyszło .... Ponieważ miły pan na ochronie , powiedział mi że , przyjmują tu tylko z grupą ..... Byłem w na drugiej hali od jasła .
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

Moja hala zaklad produkcji foteli i krzeseł nowy styl jest czwarta od jasla od glownej drogi jaslo-krosno jak skrecisZ na nowy styl to czwarta hala za moja juz sa meble i koniec drogi 1top styl 2 baltic wood 3 chrom i metal 4 zaklad produkcji foteli i krzeseł 5meble ..nie dogadalismy sie ;)
mma1
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwietnia 2016, 13:18

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: mma1 »

czy dla kobiety też znajdzie się praca na hali?
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Złożyłem CV jeszcze na meblach , zobaczymy co to będzie .
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: jjaa18+ »

sa kobiety na hali glownie szwaczki ale ja jestem kobieta i sa na hali praca lekka dla kobiet takze nie jest zle
Makaveli95
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 marca 2016, 12:07

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Makaveli95 »

Może z pracą nie jest "źle" , ale żeby przyjęcia były :) . Jeżeli w takim tempie przyjmują osoby , to nie dziwne że tyle ludzi z Jasła i okolic wyjeżdza .
Monika888
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, 14:46

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Monika888 »

w naszym rejonie tyle ludzi wyjeżdża.... głownie rzeszow. krk i wawa..
Marzena992
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 marca 2018, 10:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowy Styl -Praca

Post autor: Marzena992 »

Wyjazdy za pracą to normalka dzisiaj, zwłaszcza u młodzieży. A ciekawe oferty pracy możecie znaleźć na tym portalu http://www.podkarpackie-praca.pl/. Tutaj są aktualne ogłoszenia, nie tylko dla największych miast województwa. Poza tym na tym blogu jest dużo ciekawostek na temat lokalnego rynku pracy, planowanych inwestycjach i temu podobnych sprawach.
ODPOWIEDZ