Najlepsza myjnia

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Najlepsza myjnia

Postprzez Kacper22 » 6 grudnia 2016, 22:13

Witam, tak jak w temacie poszukuje najlepszej myjni w Jaśle. Zależy mi na umyciu mojego dostawczaka i wiem, że nie wszystkie myjnie się do tego nadają. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Kacper22
Debiutant
Debiutant

Re: Najlepsza myjnia

Postprzez Esmeralda » 5 sierpnia 2018, 20:30

Najlepiej szukaj tej myjni bezdotykowej. Jest ich coraz więcej, a od razu można poznać po wyglądzie że to akurat taka. Zobacz sobie np. te które buduje firma Aspera. Z mężem tylko jeździmy do takiej, a nawet można też wziąć sobie rower itp. i też przy okazji umyć. Nie kosztuje to dużo, a bym nawet powiedziała że grosze. Samemu szybko można ogarnąć samochód, jest też opcja z woskiem. Także jeżeli martwisz się o swój samochód to tylko taka myjnia bezdotykowa.
Esmeralda
Debiutant
Debiutant

Postprzez primabalerina » 21 października 2018, 10:16

lepiej samemu umyc
primabalerina
Debiutant
Debiutant

Postprzez asterka » 21 października 2018, 10:43

myjnia ul.Jana Pawła koło media expert. samochód po umyciu wygląda jak po kąpieli w morzu, cały w białe plamy -trudne do zmycia w domu. na jasnym lakierze a co dopiero na czarnym.
asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kapustajestpusta » 21 października 2018, 16:19

Białe plamy są z woskowania, trzeba używać ostatniego programu do spłukania wosku a nie załować złotówki.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez asterka » 21 października 2018, 18:14

a skąd wiesz że było woskowanie ? auto opłukane z brudu niby-czystą wodą ale takich plam na żadnej myjni nie było. ta woda to wygląda jakby pobierana prosto z osadnika . jedno jest pewne ,mnie już tam nie zobaczą.
asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu