ostrzeżenie przed firma Tk Global Jasło!

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: ostrzeżenie przed firma Tk Global Jasło!

Postprzez michal29 » 31 maja 2017, 15:45

Witam znam Tomasz i obawiam sie Pani Mario ze cięzko bedzie odzyskać pieniądze i zamówiony Towar. Znam Tomasz osobiscie nawet sam mi jest winny za pizze i 2 piwa :) ale to bylo 6 lat temu. Tomasz nie wysyla nikomu nowego towaru bo to sie porostu nie opłaca sciaga wszytsko z Chin i wszystko jest jedno razowe , przyciąga swoich klientów cenna -50% itp poprostu to chwyt marketingowy. Prosze probować podac sprawe na policje lub do urzedu skarowego wiem ze jakies juz sprawy były przeciw firmie TK-Global teraz firma dziala pod innym szyldem zeby wszystko było porządku ale to samo dziadostwo . W rodzinnym mieście znam duzo ludzi co jest winny kase nie Pani ostatnia ani nie pierwsza życzę powodzenia.
michal29
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez maria198 » 2 czerwca 2017, 07:38

masakra...
maria198
Debiutant
Debiutant

Postprzez Maxmax » 13 czerwca 2017, 00:48

Czy mozna uzyc innych słów niz oszuści jesli kase wzięli a towaru nie mam ? Jakies ciagle mataczenia, ciagle ściemnianie przez wiele miesiecy.. wielokrotne zapewnienia ze kasa zostanie oddana i nagle przestali sie odzywać.. Jakie słowa sa adekwatne ?
Minął rok, była wymiana wielu maili i obietnice wysyłki, rekompensaty itp..

O rozmowach telefonicznych do nich szkoda gadac. Albo nie odbierają albo rozłączają sie w trakcie rozmowy i rzucają chamskie teksty .. jakby tam chamy pracowały a nie normalni ludzi.. chyba ze maja juz dosyć tej chorej sytuacji i wyzywają sie na dzwoniących którzy maja Przexiez uzasadnione pretensje..

Rzecznik to chyba ochrony konsumentów powinien sie tym zająć ..
A teraz jakiś tam l rzecznik" straszy ludzi którzy zostali pokrzywdzeni ?? Kto ma sie wstydzić ? Oszukany czy oszukiwany ?

Wstyd ze sa takie pseudo profesjonalne firmy.

Ja zgłaszam sprawę na policję bo inaczej sie nie da z nimi porozumieć.
Maxmax
Debiutant
Debiutant

Postprzez reset » 15 czerwca 2017, 15:13

Maxmax napisał(a):Minął rok, była wymiana wielu maili i obietnice wysyłki, rekompensaty itp..

Czas działa na Twoją niekorzyść. Praktyka, doświadczenie życiowe pokazują, że nie ma sensu dawać się zwodzić dłużej niż dwa miesiące. Im później podejmujesz działania windykacyjne, w tym zawiadomienie prokuratury, tym mniejsza szansa na odzyskanie pieniędzy.
reset
Debiutant
Debiutant

Postprzez michal29 » 18 czerwca 2017, 12:01

Tomek widze ze dopiero zaczyna sie rozkręcać :) Jak nie dostanie guza to nie przestanie
michal29
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez kazek11 » 7 lipca 2017, 15:42

Witam Was. Czy udało wam sie odzyskać pieniądze. Ja narazie jestem na etapie pisania pisma do sadu. Dzis zauważyłem ze konto PERFECT_SHOP zawieszono

drejk2 zablokowany juz dawno nastepnie i TKGLOBAL_PL a teraz perfect Co bedzie dalej?
kazek11
Początkujący
Początkujący

Postprzez T135 » 8 lipca 2017, 00:47

mój znajomy odzyskał pieniądze, jednak szybko zgłosił sprawę na policję, a potem do prokuratury i sądu. Na zwrot zaliczki czekał około roku. I Tomasz M. musiał pokryć koszy sądowe.
Warto sobie wziąć jakiegoś adwokata "in blanco" bo i tak jego koszty będzie pokrywał OSZUST.
Kurcze ale dziwię się Wam trochę ludzie, że nie pójdziecie do telewizji jakiejś TVN, czy Polsat, zrobili by o nim głośno - zgłosili to do Ministerstwa Sprawiedliwości i gość byłby pozamiatany raz na zawsze. Żadne pozwy, żadne Sądy nie są niestety tak skuteczne jak media.... :)

PS. o każdej sprawie koniecznie trzeba zawiadomić Ministerstwo Sprawiedliwości (po tym nadzorują prowadzone śledztwo)
Warto opisać sprawę i poprosić o nadzór nad nią, koniecznie trzeba podać swoje dane, i opisać jak najbardziej szczegółowo wszystko i wysłać poleconym na:

Ministerstwo Sprawiedliwości
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa

Wtedy szansa na odzyskanie pieniędzy wzrasta o 300 procent.
T135
VIP
VIP

Postprzez detektyww » 12 lipca 2017, 09:28

ten sam użytkownik sprzedaje również na allegro pod inną nazwą sklepu: MULTI_SHOP_ a wczesniejsza to PERFECT_SHOP_ identyczne aukcje jak i towar pewnie posiada kilka sklepów na wypadek gdyby ludzie mu tylek zawracali i zamknieto mu jeden ze sklepow alegro. na olx tez widzialam podobne aukcje.
detektyww
Debiutant
Debiutant

Postprzez kazek11 » 13 lipca 2017, 22:29

masakra kiedy on przestanie oszukiwać niewinnych ludzi ? to sie nadaje do TVN UWAGA !
kazek11
Początkujący
Początkujący

Postprzez uwaga111 » 16 lipca 2017, 11:50

Widze ze coraz większe zangazowanie jest. Napisalem pismo ale Pan Tomasz oczywiscie nie odebral wysłałem
Jasło
Kod pocztowy: 38-200
Ulica: Zygmunta Krasińskiego 55/***
Miejscowość: Jasło
Gmina: JASŁO
Powiat: JASIELSKI
Województwo: podkarpackie
Forma Prawna: JEDNOOSOBOWA WŁASNOŚĆ PRYWATNA
Rejestr: CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Data rozpoczęcia działalności: 2013
Organ rejestrowy / ewidencyjny: MINISTER GOSPODARKI
Forma własności: WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH

Dane z KRS podobno taka osoba tam nie mieszka adresat zmienil lokal nie wiadomo gdzie ....(niby)

http://www.krs-online.com.pl/tk-global-krs-1525292.html tu jest link

Tomasz Kwa..st dziala takim sposobem ze naciąga tysiace ludzi np. ktoś kupi -50% ROZDZIELACZ ZAPALNICZKI / TRÓJNIK USB 12V/24V cena 4.49 zł kto zapłaci przelewam juz tego nie zobaczy a jak ktoś zrobi paczke pobraniowa to wysle 3x drożej. Np kupilo dziennie 400 osob zapalniczke 400x4.49 = 1796 zł z tego wysle np 20 zapalniczek reszta czysty zysk a nikt nie bedzie chodzil po sadach o 5zł . Aukcji ma tysiące
uwaga111
Debiutant
Debiutant

Postprzez michal29 » 30 lipca 2017, 13:44

a jak myślicie za co Tomek kupił Klaudi mieszkanie na kotlinie ? za co ma Najnowsza skode octavie RS za co ma najnowszego mercedesa chyba Cls? za co buduje olbrzymi Dom? 2 szybkie motory na wakacje jeździ co chwile ? Jak sie jest przekrętem to można wszystko
michal29
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez kazek11 » 2 sierpnia 2017, 21:53

MULTI_SHOP zablokowany już nic nie sprzedaje drejk2 TKGLOBAL_PL perfect zablokowane Ja napisałem pismo do TVN UWAGA i POLSAT interwencja czekam na odpowiedz
kazek11
Początkujący
Początkujący

Postprzez polic1 » 3 września 2017, 15:26

Przyłączam się do tego postu TK-Global to oszust jakich mało. Również zostałem naciągnięty przez niego na allegro. Zwodził mnie, że towar wyśle a potem ślad po nim zaginął, nie odpowiada na wiadomości. A jeśli chodzi o tego rzecznika.TK-Global to przypuszczam, że to TOMASZ KWAST pisze pod tym pseudonimem. Zgodnie z prośbą rzecznika na tym forum wysyłałem do niego wiadomości odnośnie mojej sprawy i nic, ani jednej odpowiedzi. Więc mogę stwierdzić z całą pewności, że TOMASZ KWAST ukrywając się pod nazwą rzecznik.tk-global chce się wybielić.
Popieram wszystkich okradzionych przez TK-Global i namawiam o składania zawiadomień na Policji. Ja sam to już uczyniłem wysyłając zawiadomienie na Policję do Jasła niech mu się dobiorą do tyłka.
polic1
Debiutant
Debiutant

Postprzez michal29 » 5 września 2017, 17:57

Kolego masz jakiś dokument z Policji ?
michal29
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez fafa » 16 września 2017, 15:58

Wygląda na to że grunt mu się pali pod nogami i swoją "działalność" przeniósł do Myszkowa.
Konto PERFECT_SHOP_ Allegro mu zawiesiło 6 lipca.
Jego nowy adres to :
Multi_Shop_ 1 piętro
Kościuszki 32
42-300 Myszków
fafa
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu