zakup nowych okien z montażem

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

zakup nowych okien z montażem

Post autor: jammo »

Zastanawiam się nad zmianą okien w swoim domu, jednakże wiem , że oprócz zakupu dobrego okna , bardzo ważną rzeczą jest również fachowy ich montaż. Wiem, że w samym Jaśle jest kilka firm/sklepów oferujących sprzedaż stolarki okiennej a większość z nich oferuje też swoje brygady montażowe . Niestety osobiście nie mam żadnego rozeznania co do fachowości usług montażowych w danych firmach. Mam więc pytanie do osób , które zmieniały okna u siebie, lub zmieniał ktoś z rodziny i mogą się podzielić opiniami na temat tych firm montażowych z Jasła oferowanych przez firmy handlujące oknami.A może jest ktoś , jakaś firma warta polecenia przez was nie z Jasła ale z okolic ? Wszystkie opinie mile widziane, pozdrawiam.
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: szlapt »

Jedno co mogę poradzić to jak już zamówisz okna to ściągnij sobie instrukcję montażu okna-dostępne są na stronach producentów okien i patrz "fachowcom" na ręce. Ja tego nie zrobiłem od razu i "fachowcy" musieli poprawiać.
aga554
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwietnia 2012, 11:07

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: aga554 »

Firma Sam-bud z Niegłowic, fachowa obsługa i doradztwo. Ekipa montująca na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam !!!
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: jammo »

Może i mają dobry montaż w SAM-BUD, ale znowu z wyceny wychodzi , że mają chyba najdroższe okna w Jaśle. Niby to Oknoplas, ale z tego co ostatnio czytałem, producent z Krakowa obecnie obniżył loty. W muratorze niedawno pisali że Oknoplast miał problemy z uszczelkami w oknach, i było podobno dużo reklamacji.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: areo1234 »

Polecam Sklep Chemix ul. Rejtana 6 Jasło.
Aga o77
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2012, 17:17

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: Aga o77 »

Z tego co wiem to SAMBUD ma też tańsze okna WND
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: jammo »

Tańsze nie zawsze znaczy lepsze, ja mam co do swoich okien określone pewne wymagania co do parametrów , które wszędzie jednakowo zaznaczam przy składaniu wniosków o wycenę ito na tej podstawie określam ,jakie są ceny w porównaniu z innymi.Ale tu nie chodzi mi konkretnie o okna, tylko o opinie dotyczące jakości i fachowości montażu w poszczególnych firmach Jasielskich oferujących okna.
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: Mecenas »

Bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach są okna Vetrex, które sprzedaje i montuje firma Fenster - siedzibę mają na Przemysłowej. Co do montażu nie mam żadnych uwag, wszystko szybko, estetycznie i profesjonalnie wykonaje. Polecam.
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: jammo »

Biorę kolego Mecenas te okna Vetrex pod uwagę ,wprawdzie nie znam opinii o montażystach tej firmy , ale z tego co wiem od szefa zanim otworzył firmę sam przez lata zajmował się montażem , więc może wszczepił dobrą jakość usług i swoim pracownikom. Zastanawiam się również nad oknami z firmy AdamS z Mrągowa , bo mają bardzo dobrą opinię , ale nie ma ich w sprzedaży w Jaśle , są dopiero w Rzeszowie , więc też nie wiadomo co montażyści potrafią.
bkemot
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 27 września 2011, 16:06

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: bkemot »

Okna AdamS z Mrągowa w Jaśle były. Sprzedawała je i montowała firma BIS. Gdzieś w okolicy kościoła Franciszkanów.
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: jammo »

Była ale to już nie aktualne, dzwoniłem tam i gość już nie prowadzi okien.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: zakup nowych okien z montażem

Post autor: T135 »

Orientuje się ktoś jakie są ceny okien o wymiarach 140x200cm? Jakiś zbliżony przedział cenowy.
ODPOWIEDZ