Gdzie mogę oddać odzież używaną?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Gdzie mogę oddać odzież używaną?

Postprzez wiolaa172 » 21 lutego 2017, 17:29

Witam, chciałabym oddać odzież używaną w bardzo dobrym stanie, czy są w Jaśle jakieś punkty, które taką odzież zbieraja? Zależy mi, żeby rzeczy trafiły faktycznie do osób, które ich potrzebują a nie gdzieś na jakiś szmateks ;)
wiolaa172
Debiutant
Debiutant

Re: Gdzie mogę oddać odzież używaną?

Postprzez dragoness » 21 lutego 2017, 20:48

wiolaa172 napisał(a):Witam, chciałabym oddać odzież używaną w bardzo dobrym stanie, czy są w Jaśle jakieś punkty, które taką odzież zbieraja? Zależy mi, żeby rzeczy trafiły faktycznie do osób, które ich potrzebują a nie gdzieś na jakiś szmateks ;)
Trzeba zapytać w PCK.
dragoness
VIP
VIP

Re: Gdzie mogę oddać odzież używaną?

Postprzez smigoll » 7 listopada 2018, 14:41

Jeżeli o mnie chodzi, odzież musi być przede wszystkim wygodna. Jej wygląd schodzi na dalszy plan - nie lubię jak coś mnie uwiera czy drapie. Dlatego bardzo lubię ciucholandy - zawsze znajdę tam coś ciekawego :p
smigoll
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu