Stworzenie sklepu internetowego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Stworzenie sklepu internetowego

Postprzez jaro9900 » 1 czerwca 2017, 16:23

Macie jakieś porady jak stworzyć swoją platformę do sprzedawania przez internet. Nie interesuje mnie allegro, chciałbym własną stronę www. Znacie kogoś kto za dobą cenę podjąłby się stworzenia mi czegoś takiego?
jaro9900
Doświadczony
Doświadczony

Re: Stworzenie sklepu internetowego

Postprzez sem » 2 czerwca 2017, 09:36

Zobacz sobie na gotowe systemy sklepów internetowych: shoper, clickshop (home.pl), nazwa. Masz gotowy system do obsługi zamówień, integracje z poczta, kurierami, allegro itp. Koszt to około 300 zl za rok + domena + certyfikat ssl. A i pod sklep można podpiąć skrzynki pocztowe. pzdr
sem
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Poldek » 2 czerwca 2017, 11:38

Jeżeli chodzi o sklep w Home.pl to niska cena obowiązuje tylko w pierwszym roku ( nawet teraz obniżyli do nieco ponad 100 zł /rok ) ale kolejna lata to kwota ponad 800 zł. Nic nie jest za darmo. Jeżeli sklep chce się prowadzić w perspektywie kilku lat to cenowo lepszym rozwiązaniem jest sklep na własnej domenie utworzony np w prestashop.
Poldek
Debiutant
Debiutant

Postprzez poiop » 26 czerwca 2017, 13:29

A ja tak jak już kiedyś pisałem, polecam Firmę Interfeo. Znajomy zamawiał stronę WWW, ale z tego co wiem tworzą sklepy internetowe, aplikacje mobilne i dedykowane a także właśnie sklepy internetowe. Maj swoją stronę - interfeo.com
poiop
Początkujący
Początkujący

Postprzez IngaPe » 14 lipca 2017, 15:52

Tak jak wyżej, polecam również Interfeo. Nie tylko w kwestii sklepu, czy platformy tradingowej, ale także jako ogólnie dostawcę IT dla firmy.
IngaPe
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kofi » 1 sierpnia 2017, 15:45

Moją stronę wykonywała agencja SOLV (https://solv.pl/) i w realizacjach też mają sklepy internetowe. Wyceniają za darmo, więc można złożyć zapytanie ile kosztowałoby stworzenie sklepu internetowego. Jak złożysz kilka zapytań do różnych agencji to zobaczysz jakie są widełki cenowe i może to pomoże Ci wybrać jakąś firmę.
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Martiniquaa » 2 sierpnia 2017, 11:09

Wiadome jest, że zanim dokonamy ostatecznego wyboru firmy której zlecimy stworzenie naszego sklepu warto poszukać, podzwonić i popytać. Większość firm przygotuje jakąś ofertę, bądź dokona wyceny - a wtedy wybór jest o wiele prostszy. Ja mniej więcej w taki sposób znalazłam firmę która stworzyła mi sklep - Interfeo. Muszę przyznać że nie bez wpływu było polecenie mi tej firmy i fakt, że są z okolic i można się spotkać by omówić każdy szczegół. Generalnie bardzo ich polecam.
Martiniquaa
Stały bywalec
Stały bywalec

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu