Czy powinienem mieć stronę www?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Czy powinienem mieć stronę www?

Postprzez Damiano789 » 13 września 2017, 09:54

Mówią, że czasy się zmieniły i teraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności zaczyna się od profesjonalnej strony www, dobrej reklamy w sieci itd. Czy są tutaj osoby, które potwierdzą swój start w biznesie właśnie z tym przekonaniem? Interesują mnie strony internetowe Olkusz, przeglądam, chłonę opinie. Chciałbym aby moja strona była porządnie przemyślana, żeby się wyróżniała, mam pomysł żeby zrobić jakiś boom graficzny znacie może codemo.com.pl, podobno innowacja i nowoczesność, otwartość przez duże " O", jakoś z kimś chcę wypłynąć biznesowo na razie tworzę podstawę działania, dlatego pytam o opinie. Dzięki
Damiano789
Debiutant
Debiutant

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Postprzez jammo » 13 września 2017, 11:52

Strona internetowa sama ci firmy nie poprowadzi. Jak się ma dobry pomysł na działalność i jest się naprawdę w czymś dobry to nie potrzeba Ci strony internetowej. Opinia o firmie najlepiej rozchodzi się z polecenia zadowolonego klienta.Jak dla mnie wystarczy umieścić wzmianki z numerami kontaktowymi i informacją o profilu działalności.
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Czy powinienem mieć stronę www?

Postprzez Ben86 » 13 września 2017, 16:03

Niestety (albo stety) marketing szeptany jest coraz częściej zastępowany internetem. Teraz prawie wszyscy sprawdzają opinie w Internecie. Oczywiście dużo jeszcze zależy od branży, ale coraz częściej opinie znajomych zastępowana jest przez opinię doktora google...
Ben86
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu