jaki kolor okien w nowym domu?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

jaki kolor okien w nowym domu?

Post autor: viktoria11 »

witam,
proszę podzielcie sie opiniami jaki macie kolor okien w nowym domu.. mamy dach koloru grafitowym i zastanawiamy sie nad oknami albo jasny dąb albo też grafit ale chyba wtedy środek okno białe bo mam wrażenie że ten grafit w środku byłby za ciemny a ogolnie lubię jasne wnętrza..... czy ktos ma może takie okna w dwóch kolorach albo odcieniach?? jak to sie sprawdza?
jammo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 27 czerwca 2011, 14:54

Re: jaki kolor okien w nowym domu?

Post autor: jammo »

Co do okien to weź pod uwagę pod uwagę nie kolor dachu, ale resztę detali, np. kolor podbitek, kolor elewacji, obłożenie fundamentów. Osobiście, mi nie podobają się takie okna w jasnym dębie (czytaj sraczkowate) :) :) wolałbym już antracyt ( u siebie mam ciemny orzech ) .Co do środka jestem zwolennikiem białego i takie mam u siebie, no ,ale to też zależy od wizji. Jeżeli ktoś nie planuje w salonie
firanek, więc wówczas okna będą eksponowane , a wtedy ciemny dobrze współgra z nowoczesnym wnętrzem . Ale jak wcześniej pisałem , zależy to od gustu , a jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje, pozdrawiam.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: jaki kolor okien w nowym domu?

Post autor: viktoria11 »

dziękuję za podpowiedzi okna w kolorze ciemny orzech tez ładnie wygladają a rozumiem biały środek?? tak patrzyłam u mamy miała drzwi wejściowe zloty dąb i niestety wyblakły strasznie i są takie właśnie sraczkowate... juz lepszy chyba antracyt:) elewacja dopiero za 2 lata a w przyszłym okna ale jak widze to trzeba właśnie dobrać do wszystkiego żeby to fajnie współgrało i potem ze środkiem również...... pozdrawiam
ODPOWIEDZ