Orkiestra na wesele!

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
noraxxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 lipca 2017, 10:10

Orkiestra na wesele!

Post autor: noraxxx »

Z jaka orkiestra sie dobrze bawiliście? A moze chcecie sie podzielić ta informacja z kims kto własnie szuka orkiesty na ten wyjątkowy dzień w życiu ?:)
Bede bardzo wdzięczna za kazda informacje o orkiestrze która moglibyście polecic ( jesli chodzi o kwestie finansowe i wolne terminy również )
Oczywiście chciałabym zeby to były orkiesty bedące na podkarpaciu a najlepiej z niedalekich okolic <-- Krosna <-- Jasła --> Gorlic -->
Dzięki
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: kuskus »

fairplay z krosna ☺
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: PL_ »

Blue Sky
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: T135 »

noraxxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 lipca 2017, 10:10

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: noraxxx »

A kojarzycie mniej wiecej ile biorą sobie?
mtarkaf
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 26 października 2009, 14:21

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: mtarkaf »

Dzień dobry.
Jeśli sprawa jeszcze aktualna , bardzo proszę o grzecznościowy telefon na nr 696 895 850. Jaki to termin? . Łączę pozdrowienia. Mieczysław i Grupa Muzyczna KRATER z Gorlic.
mirecka896
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 14 listopada 2017, 19:47

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: mirecka896 »

Najlepszy zespol, z jakim bawilam sie na weselu to NotoGramy. Podobalo mi sie to, ze potrafili zabawic gosci w kazdym wieku. Nikt nie siedzial przy stole i nikt sie nie nudzil. Cala sala swietnie sie bawila i mam miel wspomnienia. Gorąco polecam.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: człowiek z lasu »

Ja najlepiej w życiu bawiłem się, kiedy przetańczyłem całą noc, a na drugi dzień znajomi powiedzieki mi, że nie było żadnej orkiestry, a partnerka szczeka do dziś jak mnie zobaczy.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: Łyssy »

człowiek z lasu pisze:Ja najlepiej w życiu bawiłem się, kiedy przetańczyłem całą noc, a na drugi dzień znajomi powiedzieki mi, że nie było żadnej orkiestry, a partnerka szczeka do dziś jak mnie zobaczy.
A szczeniaczki do kogo bardziej podobne ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Orkiestra na wesele!

Post autor: człowiek z lasu »

Łyssy pisze:
człowiek z lasu pisze:Ja najlepiej w życiu bawiłem się, kiedy przetańczyłem całą noc, a na drugi dzień znajomi powiedzieki mi, że nie było żadnej orkiestry, a partnerka szczeka do dziś jak mnie zobaczy.
A szczeniaczki do kogo bardziej podobne ?
Nic nie wiem na ten temat...
ODPOWIEDZ