Praca This is it

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Praca This is it

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:Nie rozumiem Pani w tych wywodach. Chce mnie Pani przekonać, że tam trafiają źli pracownicy czy, że Polacy en masse są złymi pracownikami?
Czego dotyczy wątek? Pizzeri. Tak się składa, że dobrze znam kogoś, kto tam pracuje. Z jego opowieści jakie egzemplarze się trafiają, możnaby złożyć niezły kabaret. Panienki z pazurami jak mandaryn, nie odróżniające wołowiny od kurczaka, odmawiające mycia naczyć (bo to przecież nie ich obowiązek), chcące pracować jedynie na kasie (bez umiejętności jej obsługi), narzekające na godziny pracy (na drzwiach jest napisane w jakich godzinach pracuje lokal) to jest norma. Chciałyby leżeć jedynie i pachnieć.
Nie martw się Joziin. To powyżej brzmi wystarczająco zniechęcająco. Zrezygnowaliśmy z tej oferty. Gdyby ktoś takie rzeczy, w zamkniętym środowisku, opowiadał o mojej córce, żonie, czy dziewczynie miałby inne problemy, niż jacyś sygnaliści, więc z mojej strony wątek uważam za zamknięty.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Praca This is it

Post autor: dragoness »

Gdyby ktoś takie rzeczy opowiadał o pańskiej córce, czy żonie, to trzeba by było się zastanowić nad błędami w wychowaniu.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Praca This is it

Post autor: Joziiiiin »

człowiek z lasu pisze: Nie martw się Joziin. To powyżej brzmi wystarczająco zniechęcająco. Zrezygnowaliśmy z tej oferty. Gdyby ktoś takie rzeczy, w zamkniętym środowisku, opowiadał o mojej córce, żonie, czy dziewczynie miałby inne problemy, niż jacyś sygnaliści, więc z mojej strony wątek uważam za zamknięty.
Chyba zmienię zdanie na twój temat. Nie wracaj może z tej emigracji, oddaj ojczyźnie przysługę i kochaj PiS na odległość, wszak tak bezpieczniej....
ODPOWIEDZ