poszukuje ekipy budowlanej

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
krzychu444
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 17:14

poszukuje ekipy budowlanej

Post autor: krzychu444 »

Witam
Poszukuje ekipy budowlanej ktora podejmie sie budowy domu jednorodzinnego do stanu surowego w przestepnej cennie.
Prosze o wasze opinie i doświadczenia.
z góry dziekuje :)
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: poszukuje ekipy budowlanej

Post autor: Włos »

Omijaj ekipy z Jasła szerokim łukiem ! chyba że wygrałeś właśnie w LOTTO i ci zwisa że przepłacisz x3 !
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: poszukuje ekipy budowlanej

Post autor: viktoria11 »

a kiedy planujesz rozpocząć budowę? najlepiej kilka wycen zrobić ale z doświadczenia wiem że najlepiej jak jedna ekipa robi wszystko od podstaw u nas rok temu budowała nie firma a 2 majstrów systemem gospodarczym czyli my materiał załatwialiśmy i dom 140m (pow. użytk 110m +garaż kotłownia) SSO - 34 tys robocizna (wszystko zależy od rodzaju projektu, jaki dach itd u nas jest dwuspad i prosta bryła prostokąt)) od fundamentów po dach+odwodnienie opaskowe dookoła domu ale gość doradził i naprawdę się starali wszystko było ok i mogę naprawdę polecić tylko że oni tak 3 lata do przodu wolnych terminów nie mają........
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: poszukuje ekipy budowlanej

Post autor: viktoria11 »

warto sie podzielić opinią jak z firmami budowlanymi bo my szczerze nie braliśmy ich pod uwagę (bardziej szukaliśmy sprawdzonych ekip wśród znajomych) bo akurat sąsiad takich miał i 6 chłopa z czego 3 robi a 3 opartych o łopaty:) akurat blisko byli to widziałam:)oczywiście jak na budowe przyjeżdzał inwestor wszyscy pracowali:) u nas 2 gości ale wiadomo do ścian czy do stropu był do pomocy jednego syn i kolega a tak to sami wszystko,, stawianie ścian zajęło im tydzien....dodam że u nas jest spory spadek terenu i ławy fundamentowe ciekawie wyglądały:) z jednej strony prawie metr z drugiej 40 cm:) także tu dużo wiecej pracy mieli... w tej cenie też tynkowanie kominow i ocieplenie ściany pomiędzy poziomem domu a garażu.......
krzychu444
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 17:14

Re: poszukuje ekipy budowlanej

Post autor: krzychu444 »

witam
Prace planuje rozpocząc na jesien tego roku chodz widze ze dobra ekpie trzeba zalatwiać dwa lata wczesniej...my też mamy plan domu z podaszem uzytkowym powierzchnia 125m2 plus garaz z kotłownia,dach dwuspadowy,ogolnie bryla prosta..material powoli zakupuje póki ceny sa jeszcze niewygórowane tylko własnie chodzi o wykonawców..niestety praca zagranica i nie mozna byc w dwoch miejscach jednoczesnie..a mozna prosic namiar na firme ktora stawiala pani dom? z góry dzieki :)
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: poszukuje ekipy budowlanej

Post autor: viktoria11 »

ok wyślę nr do majstra. mąż też pracował za granicą i jak akurat go nie było ja załatwiałam beton, drut itd:):) a pustaki też pół roku wcześniej kupowaliśmy a dostawa potem na tel kiedy nam trzeba było przywieźli:) pozdrawiam
ODPOWIEDZ