Strona 1 z 1

Skarbówka Jasło

PostNapisane: 4 września 2018, 15:07
przez Fps
Mam pytanie,

z jakiej strony jasielska skarbówka pobiera opłaty za zaświadczenia, gdzie w innych miastach jest to darmowe, :krzeslem: :krzeslem:
nie wspominam ze np w Gorlicach robi to sie na miejscu, w jaśle wielkie panie możne tego świata potrzebuje kilka dni, aby przybić pieczątkę :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
to jest dramat wchodzę do urzędu potrzebuje dosłownie przybić pieczątkę na wypełnionym prze zemnie dokumencie , pani odsyła mnie do banku, aby wykonać przelew za 17 zl tytułem urząd miasta jasło ( i moje pytanie z jakiej strony te 17 zł ? ) brat np płacił za inny dokument 31 zl, k0sa w ręce się otwieram wracam oddaje i wielka pani :hyhy: :hyhy: oznajmia będzie gotowe za kilka dni,
jestem po kilku dniach patrze 3 pieczątki podbite :hurra: :hurra: :super: :super: brawo 17 zl, wychodzi na to ze koszt jednej pieczątki w moim przypadku to praktycznie 6zl, i każdego dnia pani przybija jedna pieczątkę :hurra: :hurra:


może mi ktos wyjaśnić to ? i naprawdę panie z okienek :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: bo jak się praca nie podoba to wypad , i trochę więcej uśmiechu i życzliwości dla petenta bo jesteście tam za moje pieniądze !! :cenzura: :cenzura:

Re: Skarbówka Jasło

PostNapisane: 5 września 2018, 11:48
przez T135
jakie zaświadczenie? Może o dochodach w,celu rozliczenia sie za granicą?