Ekspert budowlany

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Ekspert budowlany

Postprzez harmonia » 2 listopada 2018, 15:31

Poszukuję kogoś kto wykona mi ekspertyzę budowlaną fatalnie wykonanego ogrodzenia. Zleciłam wykonanie 250 mb ogrodzenia z siatki, które wykonawca zostawił niedokończone i w stanie którym daję najniższą ocenę. Słupki stoją pod różnym kątem nachylenia, wysokość powiesxenia siatki na słupach uzależniona była chyba od widzimisię wykonawcy, w niektórych miejscach murki są poniżej poziomu gruntu... itp, itd Potrzebuję tej ekspertyzy by ruszyć sprawę dalej .,. POMOŻECIE?
harmonia
Debiutant
Debiutant

Re: Ekspert budowlany

Postprzez kamil3 » 2 listopada 2018, 20:28

zadzwoń pod ten numer polecam zrobimy ogrodzenie profesjonalnie info tel 797293949
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Silke » 7 listopada 2018, 12:41

Chętnie się dowiem, gdzie finalnie wykonać ekspertyzę budowlaną. Jestem w podobnej sytuacji i brak mi pomysłu, co z tym wszystkim zrobić :/
Silke
Początkujący
Początkujący

Postprzez krysinski » 14 listopada 2018, 14:22

Polecam skontaktować się z jednym z dystrybutorów Betafence: https://www.ogradzamy.pl/dystrybutorzy/
krysinski
Debiutant
Debiutant

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu