Zaginął kot podróżnik, okolice szpitala

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
djaw
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 4 lipca 2011, 11:14

Zaginął kot podróżnik, okolice szpitala

Post autor: djaw »

Zaginął młody kot, ok 4 miesięcy - umaszczenie jak na zdjęciu
Obrazek
To nie jest zdjęcie poszukiwanego kociaka - lekko inne umaszczenie w okolicach nosa
Ostatnio widziany 12.12.2018 wieczorem na parkingu szpitala w Jaśle. Mógł również wejść pod maskę, na silnik samochodu i zostać przewieziony gdziekolwiek - w taki sposób dostał się pod szpital.
Uprzejmie proszę o kontakt pod numerem 695-628-060

Edit: Z góry informuję, że nie jest to ten, który dokonał żywota na drodze mniej więcej na wysokości byłego fotoradaru/przyszłego pomnika
djaw
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 4 lipca 2011, 11:14

Re: Zaginął kot podróżnik, okolice szpitala

Post autor: djaw »

Podbijam, żeby nie zniknęło z głównej. Mam nadzieję, że reklamujący geodetów z Gdańska, wędliny z Nowego Jorku i im podobni spamerzy nie będą mieć mi za złe.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zaginął kot podróżnik, okolice szpitala

Post autor: dragoness »

djaw pisze:Podbijam, żeby nie zniknęło z głównej. Mam nadzieję, że reklamujący geodetów z Gdańska, wędliny z Nowego Jorku i im podobni spamerzy nie będą mieć mi za złe.
Można się skontaktować z OTOZ Inspektorat Jasło na Facebooku. Może coś wiedzą. Ogłoszenie też warto tam dać.
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Zaginął kot podróżnik, okolice szpitala

Post autor: świnia »

No właśnie miałam to pisać co powyżej. Popytaj w psim komando może oni coś ostatnio zutylizowali futerkowego.
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: Zaginął kot podróżnik, okolice szpitala

Post autor: luty »

Sprawdź na psy do adopcji jaslo bo znaleziono podobnego kotka chyba wczoraj na ulicy 17 q stycznia i poszukują właściciela mam nadzieje ze to ten kotek tylko tam piszą ze znaleziony kotek ma około 8-10 miesięcy
ODPOWIEDZ