wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
luqas12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 lutego 2010, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: luqas12 »

mialem stycznosc z langmedem i jestem neutralny w stosunku do tej kliniki. nie bylem zbytnio zachwycony .
didlina pisze:ta ortodontka z jasła jest do kitu!moja siostra nosila aparat przez 2 lata a zeby jej sie nasunely spowrotem tzn pokrzywily i kolezance rowniez,ja zakladalam w krosnie u p. langer nosilam ponad rok i jest wszystko ok, sciagnelam jakies 5 lat temu i nic sie nie rszylo nawet..takze polecam krosno, ;] po doswiadczeniu.
chyba mówisz o p. Dabrowskiej w przychodni na mickiewicza .
didlina
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 07:27

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: didlina »

A możesz podać jakieś bliższe namiary na to Krosno???[/quote]


LANGMED ul, Korczyńska 40 KROSNO. tel,13 436 51 51‎ z tego co pamietam zapłaciłam 1200 zl za aparat górny plus wizyty co miesiac 50 zl,,byc moze teraz sie podniosła,ale ja i tak nie jezdzilam co miesiac ;) a wszytsko mam ok!
didlina
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 czerwca 2010, 07:27

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: didlina »

luqas12 pisze:mialem stycznosc z langmedem i jestem neutralny w stosunku do tej kliniki. nie bylem zbytnio zachwycony .
.
chyba mówisz o p. Dabrowskiej w przychodni na mickiewicza .[/quote]


nie p,z Mickiewicza znam bo chodzilam do niej jako dziecko, pisz o tej niby nowej.. nie liczy sie jakie zeby masz w aparacie liczy sie to jakie masz potem.. a ma krzywe dalej i co tu zrobic? nic! ;)
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: gosiak19 »

Hey. Dziękuję wszystkim za rady. Ale tak się składa, że już wybrałam orto w Jaśle. Orthoclinic. Pracują tam trzy ortodontki, według tego co mi wiadomo pani Kik ma największy staż pracy i ona konsultuje pacjentów. Moje leczenie jest przewidziane na ok. 2,5 roku, musiałam wyrwać 3 zęby (4,5 i 8). Pierwszy etap mojego leczenia już się rozpoczął ponad 2 tyg temu. Mam aparat na podniebienie tzw. pendulum do dystalizacji trzonowców narazie a po wakacjach będzie na zęby. Leczenie długie, stwierdzony zgryz otwarty i coś tam, powiedzieli że jestem bardzo ambitnym przypadkiem i można pisać o mnie prace magisterskie, ale nie wiem czy to powód do dumy :( Jak ktoś sobie życzy więcej szczegółów to piszcie na pw.
cayoka
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 30 grudnia 2008, 13:39
Lokalizacja: ...

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: cayoka »

8-semki się zawsze wyrywa jeśli są już na wierzchu lub mają możliwość wyjścia. a jeśli siedzą gdzieś za innymi zębami to są nie ruszane. z resztą każdy ma inna wadę i każdy jest inaczej leczony.
a Pani Dąborowskiej czy jak jej tam było, nie polecam, przedłużała tak leczenie, że w końcu u mnie nie widać było poprawy w ogóle.. a jak moja koleżanka tak założyła aparat stały to już ją 3 rok ciągnie i nic nie przewiduje tego że ściągnie w tym roku..
ale jak najbardziej właśnie polecam Panią Kik !
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: gosiak19 »

No tak:) Więc nie przeczę, że w krośnie lub rzeszowie są dobrzy ortodonci, ale chyba nie ma sensu tracić duże pieniądze na dojazdy, jak tu na miejscu też jest ok. Tym bardziej, że trzeba co jakiś czas chodzić na wizyty :) No chyba, że dla kogoś koszty nie mają znaczenia :) A większe miasto to i koszty większe :zly:
mloooda16
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 2 lipca 2010, 12:33

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: mloooda16 »

a może orientujecie się w jakich przypadkach trzeba usuwac zęby? Nie mam aż tak bardzo krzywych zębów, ale chciałabym miec proste. Usuwanie zębów towarzyszy każdemu aparatowi stałemu? Zależy mi na tym żeby ich nie usuwac, bo szkoda mi zdrowych ząbków. Jednak chcę miec aparat. I wybieram się właśnie do orthoclinic.
Dodam też, że dosc długo leczyłam się u p. Dąbrowskiej na mickiewicza. Właściwie to od dziecka. Miałam aparaty ruchome jednak zaniedbałam sprawę... A gdy zdecydowałam się na aparat stały pani stwierdziła, że nie jest mi potrzebny, bo to nie jest aż taka poważna wada. Troszkę się zdenerwowałam... Ale nie poddam się tak łatwo!
Wiem, że mam krzywe zęby i chce je wyprostowac za wszelką cenę ;)
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: anonimowy »

Czy ta Pani Kik to przyjmuje tylko prywatnie czy tez na nfz chodzi mi o dziecko 6 letnie .Zaczełyśmy chodzic na mickiewicza dopiero druga wizyta .Wiecczas jeszcze mam zeby zmienic na kogoś lepszego.
michal99166
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 14 lutego 2010, 19:27

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: michal99166 »

U pani Dąbrowskiej w jasle miałem aparat ruchomy 0 rezultatów na dodatek sie rozwalił ;) szkoda pieniedzy. po paru latach postanowiłem znwou spróbować wyprostować zęby, ale w klinice za dworcem mam aparat stały juz 5 miesiąc i zęby nie do poznania, obsługa bardzo miła i wogóle pełen profesjonalizm :) Polecam.
Evcia
Guru
Guru
Posty: 159
Rejestracja: 4 marca 2010, 21:04

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Evcia »

Również polecam ortodonte z orto-clinic (chyba tak to sie nazywa) obok banku PKO na Staszica. Pełen profesjonalizm :)
pajączek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 24 lipca 2010, 11:08

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: pajączek »

Ja polecam w Tarnowie p. Korczaka - super ortodonta!!!
mloooda16
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 2 lipca 2010, 12:33

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: mloooda16 »

czy do aparatu stałego trzeba usuwac zęby??
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: gosiak19 »

Nie zawsze, ale często się zdarza, że trzeba usuwać zęby. Szczególnie jak są stłoczone lub jest duża wada zgryzu :) Jednak częściej chyba się usuwa niż nie usuwa z tego co wiem :/
hendrixx
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 sierpnia 2010, 01:45

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: hendrixx »

Polecam Ortho-clinic.
Po przeczytaniu tutaj komentarzy wybrałem ten gabinet i zarazie jestem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm.
Na drugiej wizycie założyli mi łuk na górne zęby i zrobili odcisk. A na trzeciej expander.
Ceny:
1 łuk z ceramicznymi zamkami 1600zł
łuk expander 250zł
kajapyza18
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2011, 21:46

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: kajapyza18 »

czesc wszytskim, mam w planach noszenie aparatu tylko na górna czesc chcialabym sie dowiedziec jaki jest najlepszy ortodonta w Jaśle ponieważ mam tylko ok 10 km a dalej nie chciałabym dojeżdżać. i jeszcze jedno pytanie czy aparat staly mozna wziac na raty? piszcie bo to pilne
ODPOWIEDZ