Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
(Małgorzata)
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 3 sierpnia 2011, 18:23

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: (Małgorzata) »

Na gazetkach reklamowych aptek nie ma podanych adresów, gdyż jest to w świetle nowego prawa nielegalne - w ogóle reklamowanie aptek jest nielegalne. Apteki sieciowe robią sobie gazetki, bo stać ich nawet na zapłacenie kary za niestosowanie się do przepisów. A ceny w tych gazetkach nieraz są identyczne jak normalnie w innych aptekach, które walczą o klientów grając fairplay. Ale taki już jest nasz kraj, że zawsze wygra ten bogatszy...
A swoją drogą zastanówcie się czy kupując leki powinniście kierować się tylko ich ceną, a nie jakością i fachową poradą...
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: Diego Forlan »

(Małgorzato) jest racja w Twoim poście co do kierowania się wyłącznie ceną. Tyle że tańszy preparat/zamiennik niekoniecznie jest gorszy a po co płacić za nazwę a dwa myślisz że w każdej aptece Ci udzilą porady i to w dodatku fachowej? Wierz mi że nie...
(Małgorzata)
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 3 sierpnia 2011, 18:23

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: (Małgorzata) »

Właśnie to miałam na myśli, że niestety nie w każdej aptece można trafić na fachową obsługę i jeszcze w dodatku sympatyczną i oddaną człowiekowi, który stoi przy okienku, ale z tego co słyszę dookoła, to ludzie dopiero na drugim miejscu stawiają obsługę, a najpierw patrzą na ceny i wybierają daną aptekę, bo jest "tania". Być może to wynika z tego, że ludzie w Polsce są po prostu biedni...ale w końcu leki to nie cukierki, a apteka to nie supermarket! Dlatego zgadzam się z tym, że nie powinno się robić pacjentom wody z mózgu i podsyłać do skrzynek gazetek z "super promocjami" na leki - to tak jakbyście dostali reklamę: "Lekarz XX w dniach od tego do tego przyjmuje w prywatnym gabinecie w promocyjnej cenie 20% taniej! Nie przegap okazji!" Czy to nie absurd, żeby to, co służy naszemu zdrowiu rozpatrywać jedynie w kategoriach tani/drogi?
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: Diego Forlan »

Nie . Zaufaj mi że wiele osób bierze tańsze leki bo sa po prostu identyczne co do odpowiednika .
herbata87
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 4 maja 2009, 21:52

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: herbata87 »

No to może ja, w której aptece mogę zastać profesionalna i wyszkoloną obsługe?
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: Diego Forlan »

Zauważcie jedno-po smartfonach leki na to i tamto to to druga ilość reklam w każdej telewizji. wystarczy chociaż na zwykłym magnezie sprawdzić: wodoroasparaginian; asparaginian ; mleczan; tlenek i pietnaście innych odmian-windowanie cen -na tym opiera się tzw. aptekowanie-z szacunkiem dla prawdziwych aptek.
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: m.g »

Co do najtańszych leków to moim zdaniem są w Albie na ul. Szkolnej. A jeśli chodzi o profesjonalną obsługę to raczej o tych ludziach tego nie powiem. Jest tam taki młody chłopak, niezwykle opryskliwy, nie miły. W stosunku do starszych osób bezczelny. Nie raz byłam świadkiem sytuacji jak na starszych ludzi krzyczał, aż jego koleżanki go upominały. Miłe Panie są w nowej aptece na lubelskiej, tej całodobowej. ;)
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: Diego Forlan »

Madzia ( jak gdybam ) tam chadza sporo pacjentów co widać chociażby po kolejkach.. Tam jest tanio i to najważniejsze. Z obsługą są niestety problemy.
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: m.g »

źle gdybasz :P
rolson49
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 czerwca 2009, 09:43

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: rolson49 »

Nie Magda tylko Marcelina:)
Ostatnio słyszałem rozmowę dwóch pielęgniarek i dowiedziałem się że jest jakaś inna apteka gdzie leki są jeszcze tańsze, tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Nie wiem czy nie chodziło o aptekę koło Franciszkanów.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: sylwula13 »

czy nadal sądzicie, że ALBA najtańsza j.w :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Kupowałam w aptece internetowej ze strony oraz przez allegro. Nie mam żadnych zastrzeżeń :) Polecam.
Awatar użytkownika
hordonik
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 24 czerwca 2016, 15:21
Lokalizacja: Jasło/Łódź

Re: Apteka, najtańsza, dyżury nocne

Post autor: hordonik »

Wg mnie to Stokrotka, Słoneczna, DOZ i Melissa, nie wiem co prawda, czy wszystkie są tu w Jaśle, bo dawno nie chodziłem po mieście, ale ogólnie te są z tego znane.
ODPOWIEDZ