Meble, gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
SweetInvisible
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 7 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Meble, gdzie kupić?

Post autor: SweetInvisible »

Witam! Przeprowadzam się w najbliższym czasie i w związku tym poszukuję nowych mebli. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie w Jaśle można znaleźć jakieś fajne, tanie meble? Byłam kiedyś w Relaksie, oczywiście niektóre ceny były zabójcze, ale różne dość fajne meblościanki były w przystępnych cenach, ale może są jakieś takie sklepy gdzie naprawdę można coś kupić za nie za dużą kasę?? Chodzi mi o jakieś meblościanki, meble do sypialni, komplety wypoczynkowe i stoły do jadalni. Kiedyś w Krośnie na rynku widziałam bardzo fajną kanapę, do tego były dwa fotele i taki, to się chyba nazywa, fortepian, to wszystko było za 1300 zł, a w Relaksie takie samo było za 1800, więc różnica jest. A czy u nas na rynku w Jaśle, tam na przeciwko zakładów pogrzebowych, można jakieś fajne kanapy, czy meble kupić? Bardzo prosiłabym o pomoc:)
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Meble

Post autor: N2N »

w sklepie przy ul kościuszki jest tanio. Nie pamiętam nazwy, na rogu, za policją i k. sądu
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Meble

Post autor: JURT »

N2N pisze:w sklepie przy ul kościuszki jest tanio. Nie pamiętam nazwy, na rogu, za policją i k. sądu
Tak tam są tanie meble. I jeszcze sklep na przeciw stadionu treningowego Czarnych i drukarni jasło, jak wjazd na magazyn merkurego.
SweetInvisible
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 7 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Re: Meble

Post autor: SweetInvisible »

N2N pisze:w sklepie przy ul kościuszki jest tanio. Nie pamiętam nazwy, na rogu, za policją i k. sądu
tam gdzie stare kino było, to wiem, muszę tam się wybrać, bo jeszcze tam nie byłam, tak żeby faktycznie coś oglądać. A są tam ładne meble, czy takie raczej przeciętne? Wiecie, niby niska cena, ale nie zbyt ładne, różnie to czasem bywa.
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Meble

Post autor: loginspl »

w relaksie i w top meble na kasprowicza polecem te dwa nie są najtańsze ale naprawde dobre ..>>
key500
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 lutego 2012, 18:50

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: key500 »

w relaksie i top meble jest drogo, nie polecam... polecam sklep przy ul. kościuszki, tanie, bardzo ładne meble, oprócz sklepu mają własny zakład stolarski więc u nich można robić wszelakie meble na wymiar, bardzo polecam
anna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwietnia 2012, 16:15

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: anna »

Bardzo fajny sklep meblowy otworzyli na Przemysłowej ( naprzeciw zajezdni PKS, skręca się koło hurtowni garniturów).
Ceny mają bardzo niskie i nie jest prawdą , że co drogie to lepsze.
W dwóch sklepach meblowych różnica w cenie mebli tego samego producenta wynosi nawet 20-30%.
Kupiłam tam meble kuchenne i tam cena była najniższa, a obeszłam 4 sklepy meblowe. Teraz widziałam w ogłoszeniach, że mają w promocji super sypialnię po 1600zł. Chyba się skuszę.
viki
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 19:04

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: viki »

Rzeczywiście ceny mają bardzo niskie. Ja zamówiłam sobie meble kuchenne, ale ta sypialnia jest śliczna.
Identyczną sypialnię w Krośnie widziałam o 500zł droższą. Tak więc jeśli ci się podoba to się nie zastanawiaj się. Jak mi przywiozą kuchnię to napiszę jaka jest.
tomek12
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 18:55

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: tomek12 »

Rzeczywiście ceny mają niskie. Miejmy nadzieję, że takie pozostaną !!!
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: adu28 »

Ladna reklama salonu meblowego ..pewnie tam zajrze:)
tomek12
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 18:55

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: tomek12 »

Właśnie jak zajrzysz to zobaczysz, że nie reklama. A zapewniam, że z salonem nie mam nic wspólnego. Pozdrwaiam
jagoda
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:52

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: jagoda »

zdecydowanie polecam Relax...kupiłam wypoczynek skórzany zapłaciłam 300 zł mniej niż za ten sam w Krośnie.
Właściwie z tego co widziałam są meble na każdą kieszeń.
Freddy
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 17 kwietnia 2012, 10:39

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Freddy »

Świetna autoreklama anna !!! Akurat byłem tam i wcale nie jest tak cudnie jak opisujesz.
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: kbolek194 »

jagoda pisze:zdecydowanie polecam Relax...kupiłam wypoczynek skórzany zapłaciłam 300 zł mniej niż za ten sam w Krośnie.
Właściwie z tego co widziałam są meble na każdą kieszeń.
W Relaxie rzeczywiście bardzo fajne meble mają, ale denerwuje mnie obsługa sklepu.
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: adu28 »

kbolek194 pisze:
jagoda pisze:zdecydowanie polecam Relax...kupiłam wypoczynek skórzany zapłaciłam 300 zł mniej niż za ten sam w Krośnie.
Właściwie z tego co widziałam są meble na każdą kieszeń.
W Relaxie rzeczywiście bardzo fajne meble mają, ale denerwuje mnie obsługa sklepu.[/quote

Wiem sa zbyt nachalni..ale taka maja polecenia z "gory" niestety ,musza byc tacy zeby cos sprzedac
ODPOWIEDZ