Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego - holenderski

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego - holenderski

Postprzez ramzis » 12 sierpnia 2010, 20:51

Witam,
poszukuję w jaśle tłumacza języka NIDERLANDZKIEGO - HOLENDERSKI.
Wiecie gdzie mogę takiego tłumacza znaleźć?
ramzis
Debiutant
Debiutant

Re: Tłumacz przysięgły języka NIDERLANDZKIEGO - HOLENDERSKI

Postprzez Ypsilon » 23 sierpnia 2010, 12:52

W samym jaśle niekoniecznie, ale biura tłumaczeń współpracuja z ludźmi zdalnie, więc przetłumaczenie czegoś nie powinno stanowic problemu.
Ypsilon
VIP
VIP

Postprzez karola7002 » 23 sierpnia 2010, 22:18

Na pewno w PAF można załatwić - na Wyspiańskiego koło Lewiatanu o ile dobrze pamiętam 80 zł strona
karola7002
Początkujący
Początkujący

Postprzez Ypsilon » 24 sierpnia 2010, 14:13

To niderlandzki do az tak rzadkich języków nalezy, że az 80 zl strona???? To jeszcze zalezy, w którą strone tłumaczenie i jaka tematyka. No i na jak szybko.
Ypsilon
VIP
VIP

Postprzez jarilitmanen » 14 lutego 2011, 16:31

Jaaaaakie ceny też potrzebuję nie ma gdzieś taniej?
jarilitmanen
Debiutant
Debiutant

Postprzez Anabella » 29 czerwca 2011, 13:49

ostatnio dokumentacje medyczna tlumaczylam w firmie FATIX, dobrze i szybko sie z tym uwineli, ale szczerze nei pamietam ile mnie to wynioslo
Anabella
Debiutant
Debiutant

Re: Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego - holenderski

Postprzez marini » 10 stycznia 2014, 08:46

WSZYSKIE JĘZYKI PRZETŁUMACZYSZ NA UL. WYSPIAŃSKIEGO W JASLE W FIRMIE TMT - ROBIĄ TAM TŁUMACZENIA ZWYKŁE, PRZYSIĘGŁE, MEDYCZNE, SPECJALISTYCZNE termin 3 dni realizacja - miła i fachowa obsługa
marini
Debiutant
Debiutant

Postprzez sabina.woj » 6 kwietnia 2017, 10:11

Instrukcje obsługi dla mnie przez pewien czas tłumaczyło biuro Tłumaczenia Gruca i dobrze mi się z nimi współpracowało. Zawsze pełną dokumentację mają na czas i też dużym plusem jest u nich fakt, że obsługują multum języków, co najmniej jest ich kilkadziesiąt, jak nie więcej, także wszechstronna oferta.
sabina.woj
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kofi » 13 września 2017, 14:59

Spokojnie można szukać biura tłumaczeń do zdalnej współpracy bo może nas wyjść to taniej. Co do stawek - za kombinację języków NIDERLANDZKIEGO - HOLENDERSKI 80 zł nie wydaje mi się dużo. I w zależności co jest do tłumaczenia to stawki są zazwyczaj do negocjacji, więc przy dużej ilości stron może być niższa cena za stronę. Podczas praktyk w biurze podróży współpracowałam z firmą https://www.powerfultranslations.com/home-pl. Zawsze tłumaczenia były oddawane terminowo. Mają dużo kombinacji językowych,więc może ich oferta Cię zadowoli. Oczywiście wycena zależy od tego co to za tłumaczenie: zwykłe czy specjalistyczne? Czas realizacji (tj. jak szybko potrzebujesz tłumaczenia).
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu