Sklep ogrodniczy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

Sklep ogrodniczy

Post autor: darroman »

Witam. Czy w Jaśle jest sklep ogrodniczy? Nie chodzi mi tutaj o działy ogrodnicze w Majstrze czy Mrówce. Potrzebuje sklepu ogrodniczego, który tylko tym by sie zajmował.
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: JackyX »

Skręcasz jak do Kauflanda po lewej stronie
Awatar użytkownika
ponury_grabarz
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 17:35

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: ponury_grabarz »

na Floriańskiej , pomiędzy "Legendą" a rowerowym i na Kadyiego na przeciwko "Grzymały"
cukiereczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:54

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: cukiereczek »

Tego sklepu ogrodniczego obok Kauflanda NIE POLECAM :/ kupilam kiedys donicę sprzedano mi nie ten wymiar o który prosilam a jak wrocilam zeby wymienic okazało sie ze nie mozna :/ i ze taki jest regulamin zawieszony gdzies na jakiejs niewidocznej kartce ;/ żal !!!! to gorzej jak w spozywczaku wymienic szynke hahaha!!! Fatalny sklep !!!!
jaska
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 16 marca 2010, 17:02

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: jaska »

Dosc dobrze wyposażony sklep i w miarę miła obsluga jest na Floriańskiej. Polecam :)
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: Jaślanka11 »

Jeśli szukasz dobrej jakości roślin, albo środków do ich ochrony, czy nawet innego "wyposażenia" do ogrodu to nie w Jaśle.Polecam sklep w Gorlicach, pierwszy przy obwodnicy, jadąc od strony Jasła(drugi to filia Jasielskiej firmy tej koło szpitala). Sklep sprawdzony, stosunkowo tani, kobieta która obsługuje wie co mówi, rośliny zadbane, a wybór wszelkiego towaru porównywalny jak nie większy. Wiem co mówię, bo jestem maniakiem grzebania w ziemi, zwiedziłam wszystkich ogrodników w okolicy i właśnie tam zaopatruję się od kilku lat.W Jaśle kupuję jak muszę. Jasielskie sklepy wysiadają, a szkoda że za szybko chcąc się nachapać wciskając byle co, dlatego większość ludzi którzy choć trochę znają się na rzeczy po większe zakupy jeździ niestety do konkurencji, bo warto. I co ważne, jeśli szukasz czegoś czego akurat nie mają, a gotów jesteś poczekać parę dni, to ci to sprowadzą za przyzwoite pieniądze i jeszcze "zdradzą" tajniki np. pielęgnacji. Osobiście polecam, bo jeszcze jak bierzesz większą ilość towaru to możesz się targować albo sami potrafią zaproponować rabat.
Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: lukasz6263 »

Obok kauflanda na Czackiego,Floriańskiej,Jedliczu, Krośnie, Gorlicach, Nowym Sączu a niebawem w N. Żmigrodzie a i niżej kauflanda "magazyn" jest ten sam właściciel :chytry:
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: polako516 »

Hurtownia Rolniczo - Ogrodnicza "Jach" obok Targowicy jak się na ul. Kaczarowy skręca... :)
Tadeusz Balczynski
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 sierpnia 2014, 16:13

Re: Sklep ogrodniczy

Post autor: Tadeusz Balczynski »

na towarowej jest w jasle polecam!
ODPOWIEDZ