Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: clashtorny »

Gdzie w Jaśle i w jakiej firmie można wykupić najtańsze OC?
Chodzi mi o takie dla początkujących kierowców, bo sam miałem w HDI i po roku pani oświadczyła mi że składki wzrosły i nie będę miał w tym roku taniej mimo aż 4 zniżek, które teraz m doszły ;/ a koszt w tamtym roku wyszedł 973zł :wstyd: a w tym nie uśmiecha mi się płacić tyle samo. Za Clio II 1,4 z 98r tyle płacić to przesada moim zdaniem.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kociamberek »

zapytaj w agencji CARGO w budynku kina Syrena, na pewno znajdą coś odpowiedniego
Awatar użytkownika
ziarnko_piasku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 25 września 2010, 14:15
Lokalizacja: Pomiędzy niebem a piekłem

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: ziarnko_piasku »

Zapytaj w Witingu na Dworcowej..Na pewno coś znajdą i dla Ciebie;)
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: clashtorny »

To właśnie koło kina Syreny miałem ubezpieczenie :wstyd: ale dzięki za odpowiedzi
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Anuskaaa18 »

Mój facet za Opla Vectrę 1.6 płaci około 300 zł (w zeszłym roku było niecałe 300, teraz wzrosło coś ponad). Oczywiście ma zniżkę ze względu na wiek, bezwypadkową jazdę itd.. Niestety nie wiem w tej chwili jak ta firma się nazywa, ale wiem, że mają siedzibę na Tkaczowej.
Co więcej, niedawno robiłam prawko i instruktor w razie gdybym chciała kupić sobie samochód polecał jakąś nowo-otwartą firmę ubezpieczeniową chyba koło pizzerii Pająk, ale głowy nie dam i nic więcej na ten temat nie wiem :)
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Union »

W mBAnku wyjdzie ci najtaniej. Nie ma zwyżki za wiek. Oblicz sobie na ich stronie składkę. Ja osobiście mam już drugi rok u nich.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: clashtorny »

Obliczyłem i wyszło mi ponad 1000zł ;/ Jako bezrobotny to rzeczywiście kwota mnie przerasta za nic im płacić pod przymusem a potem jak przyjdzie co do czego to nie będą chcieli wypłacić odszkodowania :wstyd:
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Lelum »

Tak jak ktoś pisał już - koło Pająka jest oddział MTU z grupy Hestia. Siedzi tam miły pan, który wyliczy ci składkę (podejrzewam, że jedną z niższych).
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: RIKOW »

polecam pana Potrzebe z Brzostku ubezpieczenia ma najtansze w okolicy moi znajomi korzystaja z jego uslug polecam mieszka za cpn-em BP 6-ty lub 7 dom po lewej stronie na ogrodzeniu jest reklama taniej juz nie znajdziesz
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: clashtorny »

Lelum pisze:Tak jak ktoś pisał już - koło Pająka jest oddział MTU z grupy Hestia. Siedzi tam miły pan, który wyliczy ci składkę (podejrzewam, że jedną z niższych).
Wielkie dzięki ten pan wyliczył mi 823zł czyli o 150zł taniej ^^ niż w HDI
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Anuskaaa18 »

clashtorny pisze:Wielkie dzięki ten pan wyliczył mi 823zł czyli o 150zł taniej ^^ niż w HDI
Hmm.. To i tak wydaje mi się bardzo dużo :looka:
Może powinieneś pomyśleć o zarejestrowaniu samochodu jako współwłaściciel z kimś zaufanym i mającym zniżki :hyhy:
Mój chłopak np. jest współwłaścicielem samochodów swoich młodszych braci - przez to chłopaki płacą duuużo mniej.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: clashtorny »

No właśnie w tym problem że ludzie tak chętnie pomocą nie służą, bo sami boją się o swoje ubezpieczenie za ewentualne kolizje odbierają zniżki więc ludzie się boją ;/
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: clashtorny »

Słuchajcie, a jak to jest ze współwłaścicielem czy mogę dopisać moją mamę która nie posiada prawa jazdy i czy dostanę jakieś zniżki ekstra za to?
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: mario1562 »

dokladnie w MTU jest najtaniej sam tam mam ubezpieczony swoj samochód pare lat i teraz za rok palcilem cos przeszło 700 zl(zewzgledu na duzy silnik)ale w tym roku koncze 25 lat wiec full znizek i byc moze zmienie ubezpieczycyciela..
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: clashtorny »

Ale ja pytałem o to czy wpisanie do dowodu rejestracyjnego mojej mamy która nie posiada prawa jazdy da mi jakieś zniżki czy nic nie da.
ODPOWIEDZ