Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Postprzez kommentator » 12 maja 2016, 10:21

Szukaj w jakichś porównywarkach online. Nie ma co latać samemu po ubezpieczycielach. Skup się głównie na niezależnych rankingach, te sponsorowane są nic nie warte, bo nie są obiektywne.
kommentator
Debiutant
Debiutant

Postprzez Pykacz » 13 maja 2016, 15:35

Teraz trudno o dobre ubezpieczenia, chociaż biorąc tylko OC kierujmy się ceną, wybór AC to już wyższa szkoła jazdy, trzeba dokładnie analizować co i jak.
Pykacz
Początkujący
Początkujący

Postprzez laszlobaszlo » 9 czerwca 2016, 15:40

Pykacz napisał(a):Teraz trudno o dobre ubezpieczenia, chociaż biorąc tylko OC kierujmy się ceną, wybór AC to już wyższa szkoła jazdy, trzeba dokładnie analizować co i jak.

Dlaczego trudno? Ja mam swoje ubezpieczenie w PZU i z całą stanowczością stwierdzam, że jest naprawdę dobre. Cenowo wychodzi mi korzystnie. AC jeszcze nie mam, ale jeśli bym brał to raczej też w PZU bo mam do nich po prostu zaufanie
laszlobaszlo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Sporofit » 10 lipca 2016, 17:31

Pykacz napisał(a):Teraz trudno o dobre ubezpieczenia, chociaż biorąc tylko OC kierujmy się ceną, wybór AC to już wyższa szkoła jazdy, trzeba dokładnie analizować co i jak.

Zupełnie bym się nie zgodził. Jest całkowicie na odwrót - rynek jest przepełniony konkurencją, która posiada bardzo podobne ubezpieczenia, różniące się jedynie drobnymi detalami. I tak samo mogę powiedzieć, że ja w Liberty Ubezpieczenia mam całkiem dobrą ofertę ubezpieczenia, a składka mnie w ogóle nie boli.
Sporofit
Debiutant
Debiutant

Postprzez itscalifornication » 7 sierpnia 2016, 16:04

Jest mnogość ubezpieczeń i paradoksalnie dzięki temu łatwiej coś znaleźć coś dla siebie. Podobnie jak Sporofit mam ubezpieczenie w Liberty, wyliczyło mi najmniej i tak zostało. OC ma taki sam zakres w każdej ubezpieczalni więc bierz najtańsze
itscalifornication
Debiutant
Debiutant

Postprzez lemon » 7 października 2016, 10:57

szukam oc dla samochodu osobowego . Firmy ubezpieczeniowe poproszę o oferty
lemon
Mistrz
Mistrz

Postprzez frezyjka1 » 7 października 2016, 12:58

Po pierwsze musisz liczyć się z tym, że ubezpieczenia bardzo poszły do góry. Na pewno zapłacisz więcej o 100 do 300 zł w porównaniu do roku ubiegłego( a nawet więcej), jeśli jest to kontynuacja ubezpieczenia. Wszystkie firmy ubezp. podniosły stawki taryfowe. Niestety zgłaszamy coraz więcej szkód np. osobowych z OC sprawcy, gdzie odszkodowania są wypłacane po kilka albo nawet kilkadziesiąt tysięcy, więc musi być jakoś rachunek zbilansowany. Klienci są bardziej świadomi swoich praw do żądania roszczeń i takowe zgłaszają mając do tego jak najbardziej prawo, więc i stawki rosną.
frezyjka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez laszlobaszlo » 8 października 2016, 14:31

frezyjka1 napisał(a):Po pierwsze musisz liczyć się z tym, że ubezpieczenia bardzo poszły do góry. Na pewno zapłacisz więcej o 100 do 300 zł w porównaniu do roku ubiegłego( a nawet więcej), jeśli jest to kontynuacja ubezpieczenia. Wszystkie firmy ubezp. podniosły stawki taryfowe. Niestety zgłaszamy coraz więcej szkód np. osobowych z OC sprawcy, gdzie odszkodowania są wypłacane po kilka albo nawet kilkadziesiąt tysięcy, więc musi być jakoś rachunek zbilansowany. Klienci są bardziej świadomi swoich praw do żądania roszczeń i takowe zgłaszają mając do tego jak najbardziej prawo, więc i stawki rosną.

No niestety OC podskoczyło, ale mi udało się to bezboleśnie przebrnąć. z około 400 na niewiele ponad 500 zł podskoczyło mi OC w PZU. Warto być stałym klientem bo przynosi to wiele korzyści :-)
laszlobaszlo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez frezyjka1 » 9 października 2016, 21:41

No jeśli jesteś stałym klientem a przy tym ubezpieczasz jeszcze inne mienie w tej firmie to mogłeś faktycznie dostać taką bonifikatę, tylko trzeba się ładnie uśmiechnąć i po prostu zapytać :)
frezyjka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez laszlobaszlo » 3 listopada 2016, 12:24

Dokładnie tak, jestem zdania, że warto mieć więcej niż standardowe ubezpieczenie, więc oprócz ubezpieczenia komunikacyjnego mam tam również wykupione ubezpieczenie mieszkania i ubezpieczenie na życie - niby odrębne oferty, ale jak się dobrze poprowadzi rozmowę to można troszeczkę zyskać :-)
laszlobaszlo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez piterS » 20 stycznia 2017, 12:53

ktory z ubespieczycieli chonoruje w powaznym stopniu jazde bezszkodowa? ja place OC 40lat i nigdy nie wzialem grosza odszkodowania a teraz przyszlo mi 80% drozej niz w ubieglym roku, to jest normalnie "bandyctwo"
piterS
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez Omi » 25 stycznia 2017, 15:51

Miałam w Liberty, teraz to przejęła AXA i porównywałam przedłużenie z rabatam i kodami z Link 4 i kilkoma innymi i ta AXA wyszła i tak najtaniej. Chociaż i tak zapłaciłam o 100 zł więcej niż rok temu. Ponad 100 zł.
Omi
Początkujący
Początkujący

Postprzez tkmaxx » 31 stycznia 2017, 13:25

Omi napisał(a):Miałam w Liberty, teraz to przejęła AXA i porównywałam przedłużenie z rabatam i kodami z Link 4 i kilkoma innymi i ta AXA wyszła i tak najtaniej. Chociaż i tak zapłaciłam o 100 zł więcej niż rok temu. Ponad 100 zł.

A ja mam właśnie odwrotnie. Rok temu byłem w Liberty, w tym roku na ubezpieczenie OC najlepszą ofertę dostałem z PZU, i to tak zaskakująco dobrą, prawie 100 zł mniej niż w AXA
tkmaxx
Debiutant
Debiutant

Postprzez T135 » 7 marca 2017, 02:20

Ubezpieczałem samochód w różnych firmach, w tym roku cena wzrosła bardzo dużo. Chodziłem w różne miejsca w Jaśle pytając o wycenę ubezpieczenia OC dla mojego samochodu i najkorzystniej wyliczyli mi w ubezpieczeniach OLIMP w Panoramie, ubezpieczenie AXA.
Miła obsługa i naprawdę korzystna cena. Przy okazji kupiłem też polisę na życie.
Dotąd ubezpieczałem się u Pana Maćka naprzeciwko poczty, jednak w tym roku cena u konkurencji była minimalnie korzystniejsza, ale Pana Maćka i tak serdecznie polecam :)
T135
VIP
VIP

Postprzez roszponka30 » 9 marca 2017, 19:41

Ja mogę polecić Panią Katarzynę Łuszcz Bujak. Można załatwić sprawę online i zawsze wyszukuje najniższe składki
roszponka30
Debiutant
Debiutant

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu