tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Postprzez jacekk » 19 maja 2017, 11:55

wiem wiem, ogólnnie mam suchą skorę i nie da rady bez kremu na noc (chociaż po niektórych to potrafi mnie również wysypać). Jeszcze zastanawialem się nad jakimś aplikatorem na wypryski
jacekk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez alka34 » 29 maja 2017, 07:43

Po acnerose nie powinno Cię wysypać. Skład kosmetyki maja prosty co mi osobiście bardzo odpowiada ponieważ jeśli wczytasz sie w składy większości kosmetyków drogeryjnych to zobaczysz, że maja w sobie mega zapychaczy, które działają koszmarnie na stan cery. Są naturalne i nie zapychają. Co do kosmetyków kolorowych to nie masz co narzekaćp onieważ przy trądziku rózowatym to równiez nie ma sensu z nimi przesadzać ;)
alka34
Guru
Guru

Postprzez mirecka896 » 20 grudnia 2017, 03:09

Szukaj, szukaj i isc do lekarza jak najszybciej, bo moze sie jeszcze okazac, ze masz nużeńca, który cie "zaatakowal" Ja tez nie mialam pojecia ze takie cos istnieje dopoki ze swoimi objawami nie trafilam na strone Centrum Walki z Nużeńcem. bardzo się zdziwiłam i od razu poszlam zrobic badania.
mirecka896
Początkujący
Początkujący

Postprzez mirecka896 » 31 grudnia 2017, 04:28

Ja znalazłam dobrego dermatologa, który wykrył u mnie nużeńca. Trądzik różowaty był tylko i wyłącznie jego objawem. Po wyleczeniu trądzik zniknął bez śladu. Na nużeniec pomogły mi leki od lekarza, ale też maści ze strony nuzeniec.com.pl.
mirecka896
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu