tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Mała_Miczitanka »

Ja dodatkowo mogę polecić aby twarz wycierać papierowym ręcznikiem. Normalnie należałoby po każdym użyciu ręcznika wygotować go, później wyprasować aby zlikwidować wszelkie zarazki. A z papierowymi jest łatwiej. I najważniejsze, aby używać toników, które nie zawierają alkoholu, bo podrażniają skórę. Rano używam krem Effaclar Duo, wieczorem Skinoren. Ten pierwszy jest bardzo dobrze nawilżający a ten drugi troszkę wysusza skórę.
pycia1301
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2011, 09:23

Re: tradzik rozowaty

Post autor: pycia1301 »

hej!do Mała_Mitczanka-dzieki wielkie za odp i podpowiedź.ja jako tako krostek ropnych nie mam tyko :( caly czas otwarte pory i male plamy czerwone(wykwity).stosowalam kiedys skinoren tylko,ze bardzo mnie szczypal i podraznial mi cere.Ty tez tak masz z skinorenem?dodatkowo czesto mam czerwone policzki.wszystko wskazuje,ze jest to rozowaty :( .
pycia1301
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2011, 09:23

Re: tradzik rozowaty

Post autor: pycia1301 »

hej Jaslanka!Tobie rowniez bardzo dziekuje za wszystkie podpowiedzi. i tak wogole to rady-porady mile widziane.
Moniu nie derwuj sie my nie krytykujemy lekarzy.
trzymajcie sie dziewczyny i do spotkania na poscie.pa,pa,
prosze powiedzcie ze da sie zlagodzic 'rozowatego" bo wiem o tym ze jest on nie do wyleczenia.
a! jeszcze pytanko, o ktorej godz rano trzeba byc w przychodni zeby zarejestrowac sie do dr Sanockiej i to w ten dzien co ona przyjmuje?
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Mała_Miczitanka »

pycia1301 pisze:hej!do Mała_Mitczanka-dzieki wielkie za odp i podpowiedź.ja jako tako krostek ropnych nie mam tyko :( caly czas otwarte pory i male plamy czerwone(wykwity).stosowalam kiedys skinoren tylko,ze bardzo mnie szczypal i podraznial mi cere.Ty tez tak masz z skinorenem?dodatkowo czesto mam czerwone policzki.wszystko wskazuje,ze jest to rozowaty :( .
Tak mam Skinoren, tylko na noc. Ale mi się już nic nie dzieje, bo wcześniej stosowałam Differin i skóra już się przyzwyczaiła.
pycia1301
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 lutego 2011, 09:23

Re: tradzik rozowaty

Post autor: pycia1301 »

witam! moze ktos wie w jakie dni przyjmuje pani doktor Sanocka w przychodni dermatologicznej na ul. Lwowskiej?pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: tradzik rozowaty

Post autor: Mała_Miczitanka »

W pt od 8 rano. Tylko trzeba być od 6 w przychodni, aby się zarejestrować.
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jędza »

Wie ktoś może czy Dr Sanocka przyjmuje prywatnie?
A jeżeli tak to byłabym wdzięczna za jakiś kontakt do niej.
jaślanka1000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 13:10

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jaślanka1000 »

jędza pisze:Wie ktoś może czy Dr Sanocka przyjmuje prywatnie?
A jeżeli tak to byłabym wdzięczna za jakiś kontakt do niej.

Tak Dr Sanocka przyjmuje i prywatnie w przychodni eliksir na staszica w czwartki od 15 do 19 rejstracja od 15 w poniedziałek na czwartek wizyta jest chyba że nie mają terminow to i duzej musisz pytać bo nie wiem,wizyta płatna od 20 do 60zł nr tel do przychodni :
696137070.Lub przyjmują z ubesp zdrowotnym na kraszewskiego koło franciszkanów w centrum rechablilitacji na gorze tylko w piątki pani sanocka od 7;30 do 14;35 wizyta nie jest płatna czeka sie na wizyte około 1 do 2 miesięcy.do innych lekarzy troszkę krocej.
jaślanka1000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 13:10

Re: tradzik rozowaty

Post autor: jaślanka1000 »

pycia1301 pisze:witam! moze ktos wie w jakie dni przyjmuje pani doktor Sanocka w przychodni dermatologicznej na ul. Lwowskiej?pozdrawiam

Przyjmuje tylko piątki od 7;35 do 14;35 koło kościóla franciszkanow na kraszewskiego w centrum rechabilitacji na górze.
Olusiaqq3
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 18:48

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: Olusiaqq3 »

Ja leczę się u Pani Biesiadowskiej i nawet nawet ok ;)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jędza »

Dzięki jaślanka1000 za pomoc i szybką odpowiedź :super:
jaślanka1000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 13:10

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jaślanka1000 »

jędza pisze:Dzięki jaślanka1000 za pomoc i szybką odpowiedź :super:

Nmzc reszzte zapytaj przez tel lub idz sobie i zapytaj bo nie jestem wstanie ci powiedziec ile sie bedzie czekac rożnie to bywa a pani sanocka jest bardzo dobrym lekarzem dermatologiem może troche kasy na lekarstwa trzeba wydać, i nie wszystkie skutkuja :) wiec przepisuje rożne,ale przynajmniej coś pomoże w chorobie i poprawa jest znacznie lepsza niż przed.Polecam najlepszy dermatolog!!!! :)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jędza »

Zadzwoniłam sobie od razu i tak jak napisałaś trzeba dzwonić w poniedziałek, wizyta w czwartek
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: smerfetka1718 »

Ja proponuję Pania dr Błach. Przyjmuje w przychodni na Baczyńskiego w tak zwanym '' strasznym dworze '' na górze
jaślanka1000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 13:10

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jaślanka1000 »

jędza pisze:Zadzwoniłam sobie od razu i tak jak napisałaś trzeba dzwonić w poniedziałek, wizyta w czwartek
Tak jak mowiłam wiedziałam o tym i dlategpo napisałam
ODPOWIEDZ