tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jaślanka1000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 13:10

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jaślanka1000 »

Mam pytanie czy ktoś miał robiony zabieg na naczyńka tradzik rożowaty?? Jak wyglądaja zminy po takich zabiegaach i wogole??
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: Magladenka »

Zmiany po zabiegu to b. indywidualna sprawa i trzeba pytać lekarza o to co przewiduje. Może być różnie - dlatego trzeba wybrać naperawdę rozważnego lekarza, który mądrze przygotuje na okres po zabiegu. Kiedys tu na nią narzekałam, ale rozsądku jej odmówić nie można ani też dobrej orientacji w nowoczesnych lekach i technikach.
jaślanka1000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2012, 13:10

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: jaślanka1000 »

no wiem to jasne:)
domika21
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 listopada 2010, 09:24

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: domika21 »

Witam, ja tez od paru lat mam problem z tradzikiem rozowatym i z jasielskich dermatologow nie polecam absolutnie dr.Turka ani Kucharzyka! w Jasle najbardziej pomogl mi dr Lew. Najlepiej poradzil jakie srodki stosowac dal kilka probek itp. Teraz lecze sie w Niemczech i tu nie ma porownania z Jaslem. Po kuracji ktora kosztowala mnie w calosci 20 Euro mialam naprawde ladna buzie na bardzo dlugo
enigma
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 19:07

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: enigma »

Mi pomógł lekarz Dołba . Kurację zakończył zabiegiem laserowym w Rzeszowie. Wcześniej leczyłam się 2 lata u 2 lekarzy w Jaśle.
Na razie po roku mam spokój.
Polecam.
donata
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, 10:16

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: donata »

czy ktoś leczył trądzik różowaty metodą laserową.
donata
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, 10:16

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: donata »

enigma pisze:Mi pomógł lekarz Dołba . Kurację zakończył zabiegiem laserowym w Rzeszowie. Wcześniej leczyłam się 2 lata u 2 lekarzy w Jaśle.
Na razie po roku mam spokój.
Polecam.
gdzie w Rzeszowie leczyłaś trądzik i ile to kosztowalo
mirecka896
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 14 listopada 2017, 19:47

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: mirecka896 »

Szukaj, szukaj i isc do lekarza jak najszybciej, bo moze sie jeszcze okazac, ze masz nużeńca, który cie "zaatakowal" Ja tez nie mialam pojecia ze takie cos istnieje dopoki ze swoimi objawami nie trafilam na strone Centrum Walki z Nużeńcem. bardzo się zdziwiłam i od razu poszlam zrobic badania.
mirecka896
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 14 listopada 2017, 19:47

Re: tradzik rozowaty, szukam dobrego dermatologa

Post autor: mirecka896 »

Ja znalazłam dobrego dermatologa, który wykrył u mnie nużeńca. Trądzik różowaty był tylko i wyłącznie jego objawem. Po wyleczeniu trądzik zniknął bez śladu. Na nużeniec pomogły mi leki od lekarza, ale też maści ze strony nuzeniec.com.pl.
ODPOWIEDZ