Wróżka.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
bittersweet

Wróżka.

Post autor: bittersweet »

Poszukuję osoby z okolic Jasla, której przepowiednie się sprawdzają. Może ktoś ma taką osobę w sąsiedztwie? To nie musi być, że tak powiem "zawodowa wróżka", która afiszuje się tym, że potrafi przepowiadać przyszłość. I jeszcze jedno. Nie prawcie tu morałów, że to nie jest zgodne z wiarą, albo że nie wierzycie w takie rzeczy.
Bianconeri
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 grudnia 2010, 11:54

Re: Wróżka.

Post autor: Bianconeri »

ja moge powróżyć z dobrej kawy :D
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Wróżka.

Post autor: wścieklica »

No taaaaaaak.....
Przed ślubem wróżka - po ślubie czarownica (to o żonach)
Przed ślubem mamusia - po ślubie wiedźma (a to o teściowych)
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: Wróżka.

Post autor: wikone »

Witam
Znam jedną panią, która jest wróżką . Byłam u niej dwa razy. Można się z nią umówić telefonicznie.
Ulica: Sokoła 2 /17, Telefon: 134480899
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Wróżka.

Post autor: mario1562 »

no ja nie wierze w żadne wrózki bo to jest kompletna glupota:) ja tez moge kazdemu powróżyc co chce:)
Łukasz
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 28 lipca 2009, 10:23

Re: Wróżka.

Post autor: Łukasz »

wikone pisze:Witam
Znam jedną panią, która jest wróżką . Byłam u niej dwa razy. Można się z nią umówić telefonicznie.
Ulica: Sokoła 2 /17, Telefon: 134480899
Powróżę każdemu za 50% kwoty, którą bierze ta wróżka z ulicy Sokoła.
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: Wróżka.

Post autor: shadowman25 »

Łukasz pisze:
wikone pisze:Witam
Znam jedną panią, która jest wróżką . Byłam u niej dwa razy. Można się z nią umówić telefonicznie.
Ulica: Sokoła 2 /17, Telefon: 134480899
Powróżę każdemu za 50% kwoty, którą bierze ta wróżka z ulicy Sokoła.
Tak z ciekawości zapytam ile bierze ta wróżka z Sokola i na ile % sie jej to sprawdza?
Łukasz
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 28 lipca 2009, 10:23

Re: Wróżka.

Post autor: Łukasz »

shadowman25 pisze:
Łukasz pisze:
wikone pisze:Witam
Znam jedną panią, która jest wróżką . Byłam u niej dwa razy. Można się z nią umówić telefonicznie.
Ulica: Sokoła 2 /17, Telefon: 134480899
Powróżę każdemu za 50% kwoty, którą bierze ta wróżka z ulicy Sokoła.
Tak z ciekawości zapytam ile bierze ta wróżka z Sokola i na ile % sie jej to sprawdza?
Nie wiem jaką Ona ma sprawdzalność, ja mam sprawdzalność 100%, a nawet 110% (a biorę tylko 1/2 kwoty)
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Wróżka.

Post autor: pocachontas84 »

ja tam nie wierzę w żadne wróżki choc przyznam szczerze ,że raz byłam u takiej jednej i czasem faktycznie człowiek chciałby wiedzieć jak sie potoczy jego życie.No ale to wie tylko Pan Bog ;)Jednak mówią,ze kazdy jest kowalem swojego losu...
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Re: Wróżka.

Post autor: wikone »

Ja pierwszy raz poszłam z ciekawości. Moim zdaniem coś jest w tym przepowiadaniu i mówieniu o przeszłości. Są takie rzeczy o których wiedziała tylko najbliższa rodzina a ta pani wyczytała z ręki. Są oczywiście i takie które po jakimś czasie się sprawdziły i ciężko byłoby od tak "przepowiedzieć".
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Wróżka.

Post autor: mała111 »

wikone pisze:Witam
Znam jedną panią, która jest wróżką . Byłam u niej dwa razy. Można się z nią umówić telefonicznie.
Ulica: Sokoła 2 /17, Telefon: 134480899
Równiez znam tę Panią i polecam powyższy numer jest pomylony adres się zgadza jej kom.506-865-352
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Wróżka.

Post autor: pablo »

a czy jak odprawia swoją ceremonię to klient musi ręką zgniatać torbę kozła ? słyszałem że jest to niezbędne w tej "magii" :rotfl:
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Re: Wróżka.

Post autor: drechu »

oj tam oj tam, ja mam dar i mi się moje przyuszczenia sprawdzają, wiele osób mi to mówi, ale to tylko dla mnie :) i w sprawach raczej błahych heh
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Wróżka.

Post autor: KooKoszka »

Ja tam nie wierze w jakieś horoskopy, magie, wróżki i inne cudawianki.. ale każdy wierzy w coś innego... to raczej sprawa indywidualna...Czasem może nie wiedzieć co nas czeka, bo człowiek sobie wkręci do głowy i później o tym ciągle myśli bo ktoś tak nas nakierował i tak pewnie będzie...Wystarczy zdrowy rozsądek i nie trzeba magii...
mitr111
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 października 2011, 08:28

Re: Wróżka.

Post autor: mitr111 »

Ja byłam u wróżki ale w Gorlicach. Pani Alicia zajmuje się tym na poważnie . Bardzo fajna ,miła i zna sie na tym co robi a i najważniejsze nie mówi nic o śmierci, wypadkach .Prosze tu jest numer telefonu +48 183527601.
ODPOWIEDZ