Wróżka.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Re: Wróżka.

Postprzez mitr111 » 23 października 2011, 07:54

Ja byłam u wróżki ale w Gorlicach. Pani Alicia zajmuje się tym na poważnie . Bardzo fajna ,miła i zna sie na tym co robi a i najważniejsze nie mówi nic o śmierci, wypadkach .Prosze tu jest numer telefonu +48 183527601.
mitr111
Debiutant
Debiutant

Postprzez Anuskaaa18 » 24 października 2011, 11:11

mitr111 napisał(a): najważniejsze nie mówi nic o śmierci, wypadkach

Hehe, opowiada tylko jaka to sielanka ludzi czeka? Świetna wróżka. Gada to co chcesz usłyszeć..
Ja raz się dałam nabrać na tego typy "bajuchy". Ani w jednej dziesiątej się nie spełniło. Ogólnie rzecz biorąc takie wróżby są bardzo niezdrowe. Nagada tak jedna z drugą i później człowiek podświadomie dąży do tego żeby coś z tej gadaniny się spełniło - sama sie o tym przekonałam.
Ale skoro niektórzy w to wierzą to ich sprawa, mogą nabijać kieszenie oszustom.
Anuskaaa18
VIP
VIP

Postprzez gabrysia75 » 5 kwietnia 2013, 16:05

Witam serdecznie!!! Do porad wróżek podchodziłam sceptycznie, mąż śmiał się, pewnego lata stanęłam na życiowym zakręcie. Zmarła moja mama, zbliżały się moje egzaminy, na głowę spadły mi długi mamy, na domiar złego nie miałam cały czas pracy. Mąż mało zarabiał. Moja przyszłość rysowała się w czarnych kolorach. Adres ten: annatur.adm@wp.pl podrzuciła mi koleżanka. Gdyby nie to, że jej bardzo ufam, adres rzuciłabym w kąt. Cóż miałam do stracenia... Już i tak tonęłam w problemach. Napisałam. Jakież było moje zdumienie i męża, gdy podpowiedziała mi od czego mam zacząć zmiany. W ciągu pół roku spłaciłam długi, mało tego, powoli zaczynam budowę domu...Szczerze polecam: annatur.adm@wp.pl
gabrysia75
Debiutant
Debiutant

Postprzez CYNGIEL » 5 kwietnia 2013, 16:21

Jaja se robisz.Zaraz do niej piszę i ani myślę spłacać kredytu.Już się cieszę na samą myśl jak fajnie będzie żyć bez zadłużenia. :D
CYNGIEL
VIP
VIP

Postprzez angelikakantoch » 6 kwietnia 2013, 09:26

hej ja mam bardzo dobrą i sprawdzona wróżkę napisze do niej annatur.adm@wp.pl naprawdę warto
angelikakantoch
Debiutant
Debiutant

Postprzez Architekt » 6 kwietnia 2013, 22:58

gabrysia75 napisał(a):Witam serdecznie!!! Do porad wróżek podchodziłam sceptycznie, mąż śmiał się, pewnego lata stanęłam na życiowym zakręcie. Zmarła moja mama, zbliżały się moje egzaminy, na głowę spadły mi długi mamy, na domiar złego nie miałam cały czas pracy. Mąż mało zarabiał. Moja przyszłość rysowała się w czarnych kolorach. Adres ten: annatur.adm@wp.pl podrzuciła mi koleżanka. Gdyby nie to, że jej bardzo ufam, adres rzuciłabym w kąt. Cóż miałam do stracenia... Już i tak tonęłam w problemach. Napisałam. Jakież było moje zdumienie i męża, gdy podpowiedziała mi od czego mam zacząć zmiany. W ciągu pół roku spłaciłam długi, mało tego, powoli zaczynam budowę domu...Szczerze polecam: annatur.adm@wp.pl

zgłoś swoją historię do polsatu niech zrobią z tego odcinek Dlaczego ja albo inny shit, kasę zarobisz i będzie git :)
Architekt
VIP
VIP

Postprzez Emily » 7 kwietnia 2013, 10:08

Dobra reklama nie jest zła. :mur:
Emily
VIP
VIP

Postprzez wilhelm » 7 kwietnia 2013, 10:12

zal!!! dwa nowe konta zachwalajca jakas oszustke! idzcie sie leczyc a nie wmawiajcie ludziom kitu ze jakas nawiedzona baba odmieni wasze zycie i splaci dlugi!
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu