W.O.R.D. Krosno

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
madzia12166
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 02:03

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: madzia12166 »

jajaślanin pisze:" Z jazdą u mnie bardzo dobrze" ( 28.01.) to nie ty napisałaś tylko egzaminator ... o dużym ego i w dodatku dowcipna ...co za kobieta !
ja napisałam słowa instruktora i egzaminatora tam napisane !!!!! co instruktor i egzaminator mi powiedział !!!!!!!!!!!!! nauczcie się czytac !!!!!!!!!!!!!!
TO BYLY SŁOWA INSTRUKTORA ŻE JEŹDŻĘ BARDZO DOBRZE, A SŁOWA EGZAMINATORA TO ŻĘ JEŻDŻĘ DOBRZE !!!!!!!!!!!!!! CZYTAĆ NIE UMIECIE JA SOBIE SAMA TEGO NIE POWIEDZIAŁAM BO NIE MI OCENIAC JESZCZE JAK JEŻDŻE TYLKO IM

:wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
madzia12166
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 02:03

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: madzia12166 »

człowiek z lasu pisze:Egzamin może być kontynuowany, ponieważ jest również lekcją, o ile osoba zdająca nie stworzyła zagrożenia. Wymuszenie pierwszeństwa, np. podczas zmiany pasa ruchu, jest kwalifikowane jako zagrożenie brd i w takim przypadku lekcja się kończy. Jeśli masz tak ogromne problemy z pasem ruchu, to znaczy, że nie posiadasz orientacji przestrzennej z pozycji kierowcy. Poćwicz sobie zamiast pasa ruchu ósemki tyłem, slalom tyłem i miną problemy nie tylko z pasem ruchu, ale również ze zmianą pasa w ruchu drogowym, sprzęgłem itd.. Gwarantuję Ci to. Oczywiście to powinien zrobić z Tobą instruktor, widząc w czym tkwi problem. Tylko ćwicz w miejscu, gdzie nie nawywijasz problemów.
Ja wymusiłam pierwszeństwo ponieważ nie widzialam nic z lusterku bo miałam go na sam dół ustawione że widziałam asfalt :O bo robiąc łuk ustawiłam prawe lusterko na linię na sam dół, i później nie poprawiłam!!! z tego właśnie zrobiłam wymuszenie przez lusterko źle ustawione !!!!!

a nie ze nie umiem zmieniać pasa ruchu
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: człowiek z lasu »

Ok. Wycofuję się z mojej porady. Nie ćwicz tego. To niepotrzebne, skoro świetnie sobie radzisz.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: jajaślanin »

To naprawdę nie ma sensu ... Powodzenia na egzaminie i potem na drodze ... Skoro inni uważają że świetnie jeździsz to na pewno tak jest a my się nie znamy i do tego nie potrafimy czytać Aha - proponuję jazdę samochodem bez lusterek wtedy nie będzie problemów przy zmianie pasa i koniecznie z tempomatem żebyś w porę z łuku zdążyła wyjechać Szerokości !
madzia12166
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 02:03

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: madzia12166 »

jajaślanin pisze:To naprawdę nie ma sensu ... Powodzenia na egzaminie i potem na drodze ... Skoro inni uważają że świetnie jeździsz to na pewno tak jest a my się nie znamy i do tego nie potrafimy czytać Aha - proponuję jazdę samochodem bez lusterek wtedy nie będzie problemów przy zmianie pasa i koniecznie z tempomatem żebyś w porę z łuku zdążyła wyjechać Szerokości !

LOOL!!!!! weźcie ja nie mówie że jeźdże perfekcyjnie tylko to co mi mówia o mojej jeździe, dla tego biorę dodatkowe godziny przed następnym egzaminem!!!!
Po prostu jadąc z łuku na górkę mogłam poprawić lusterko a tego nie zrobiłam, i to był powód wymuszenia i przerwania egzaminu, Jak bym wtedy poprawiła to bym miała zdane !!!!
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: jajaślanin »

Dalej swoje i niczego nie rozumiesz z tego co zostało napisane - powodzenia !
kasiaa85
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 21 stycznia 2018, 19:24

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: kasiaa85 »

to już robi się trochę nudne i bez sensu tak opisywać tyle razy jak to nie możesz zdać :znudzony: . Inni ludzie też nie zdają dużo razy i jakoś nie robią sensacji i nie opisują nigdzie ani się nie żalą. Powodzenia na kolejnym egzaminie :)
madzia12166
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 02:03

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: madzia12166 »

[quote="kasiaa85"]to już robi się trochę nudne i bez sensu tak opisywać tyle razy jak to nie możesz zdać :znudzony: . Inni ludzie też nie zdają dużo razy i jakoś nie robią sensacji i nie opisują nigdzie ani się nie żalą. Powodzenia na kolejnym egzaminie :)[/quot

wiem że nie zdają , ja nie robie sensacji i sie nie żale. odpisywalam innym na to co inni pisali
A napisałam o egzaminatorach jakich miałam przez wszystkie moje egzaminy bo dawno nikt nic tu nie dodawała to pomyślałam napisze, odświeżę trochę tą stronkę może o nowych egzaminatorów bo ostatni kometarz był tu chyba z 2011 roku a mamy 2018. :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: kamil3 »

Trasa egzaminacyjna jak tam ? jak tam nowe przepisy mają być trzeba się uczyć i zdać teorie pozdrawiam.
madzia12166
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 02:03

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: madzia12166 »

kamil3 pisze:Trasa egzaminacyjna jak tam ? jak tam nowe przepisy mają być trzeba się uczyć i zdać teorie pozdrawiam.
jeśli chodzi o trasy w krośnie są spoko najgorszy pomnik. nowe przepisy wchodzą 4 czerwca 2018 roku. Trzeba sie uczyc i zdać teorie, polecam do nauki stronki : zdamyto.pl , jak i prawo-jazdy-360.pl obydwie są bardzo pomocne ja sie uczyłam na prawo-jazdy-360.pl i teorie zdałam za pierwszym razem 73/74 :hurra: :hurra:
ziperaa66
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 listopada 2017, 20:18

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: ziperaa66 »

A ja nie narzekam, za drugim podejściem zdarzyło mi się zrobić parę błędów, gdzie nie miałem ich uwzględnionych na karcie egzaminacyjnej :)
-jazda lewym pasem
-nieekonomiczna jazda
-nie wykonanie dwóch poleceń egzaminatora( 2 razy zjechałem w zły wyjazd z 2-pasmówki)
A o dziwo miałem egzamin bezbłędnie ;) Polecam word krosno
madzia12166
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 28 stycznia 2018, 02:03

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: madzia12166 »

ziperaa66 pisze:A ja nie narzekam, za drugim podejściem zdarzyło mi się zrobić parę błędów, gdzie nie miałem ich uwzględnionych na karcie egzaminacyjnej :)
-jazda lewym pasem
-nieekonomiczna jazda
-nie wykonanie dwóch poleceń egzaminatora( 2 razy zjechałem w zły wyjazd z 2-pasmówki)
A o dziwo miałem egzamin bezbłędnie ;) Polecam word krosno
z kim miałaś egzamin ? nazwisko egzaminatora ??
oleczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 marca 2019, 12:07

Re: W.O.R.D. Krosno

Post autor: oleczka »

Nie pamiętam już nazwiska mojego egzaminatora, ale był bardzo nieprzyjemny podczas egzaminu. Nie poddałam się i pokazałam mu, że jestem bardzo dobrze przygotowana, co poskutkowało zdaniem egzaminu za 1 razem :) Życzę powodzenia wszystkim zdającym! :)
ODPOWIEDZ