Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Postprzez weronika2 » 5 września 2011, 19:06

Poszukuję firmy zajmującej się pomocą w zakresie uzyskania odszkodowania za słupy elektryczne albo gazociągi na działce . Może ktoś słyszał coś na ten temat albo korzystał z takich usług i mógłby polecić jakąś firmę najlepiej z Jasła, Krosna lub okolic . Będę wdzięczna za pomoc.
weronika2
Początkujący
Początkujący

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Postprzez Hermann » 5 września 2011, 21:07

Te słupy linii wysokiego/niskiego napięcia, gazociąg/wodociąg/kanalizacja/ linia telekomunikacyjna czy tam jeszcze coś, wykonano nielegalnie, nie ma ich na mapce zasadniczej działki?
Hermann
Guru
Guru

Postprzez weronika2 » 6 września 2011, 16:37

Czytałam, że właściciele działek z liniami energetycznymi, sieciami gazowymi lub wodociągowymi mogą ubiegać się o odszkodowania od firm przesyłowych, np. http://www.slupy-energetyczne.pl/
http://www.prawny-doradca.pl/odszkodowa ... rgetyczne/
http://www.odszkodowaniazaslupy.pl/

i wiem, że są w Polsce firmy które się tym zajmują , ale nie wiem czy w Jaśle albo okolicach Jasła jest taka firma, może akurat ktoś będzie wiedział.
weronika2
Początkujący
Początkujący

Postprzez dusia » 6 września 2011, 21:42

dusia
Debiutant
Debiutant

Postprzez oliki » 7 września 2011, 11:45

Przy odszkodowaniach nie ma potrzeby szukania firmy z okolicy, ja korzystałem z usług firmy z Gorzowa, przy kolizji. Pełna satysfakcja pomimo kontaktu telefoniczno / pocztowego. W razie czego daj znać na priv, wyślę namiary. Swoją drogą to nie jestem pewien czy ten Twój link do bloga z poradami prawnymi nie jest jakoś powiązany z tymi moimi odszkodowaniami, bo nazwisko to samo, tylko osoba inna. Tak czy inaczej, życzę powodzenia i cierpliwości, bo łatwo nie będzie :)
oliki
Debiutant
Debiutant

Postprzez weronika2 » 7 września 2011, 17:27

oliki napisał(a):Przy odszkodowaniach nie ma potrzeby szukania firmy z okolicy, ja korzystałem z usług firmy z Gorzowa, przy kolizji. Pełna satysfakcja pomimo kontaktu telefoniczno / pocztowego. W razie czego daj znać na priv, wyślę namiary. Swoją drogą to nie jestem pewien czy ten Twój link do bloga z poradami prawnymi nie jest jakoś powiązany z tymi moimi odszkodowaniami, bo nazwisko to samo, tylko osoba inna. Tak czy inaczej, życzę powodzenia i cierpliwości, bo łatwo nie będzie :)

A czy ta firma zajmuje się też odszkodowaniami za słupy i gazociągi ??
weronika2
Początkujący
Początkujący

Postprzez oliki » 7 września 2011, 23:42

Nie mam pewności, ale najłatwiej zadzwonić lub napisać maila do nich i zwyczajnie zapytać. Oto link do strony: odszkodowanie za słupy energetyczne i ogólnie odszkodowania.
oliki
Debiutant
Debiutant

Postprzez anja » 8 września 2011, 12:59

Ja też jestem zainteresowana tematem, także gdyby ktoś znał takie firmy, które mogłyby pomóc i najlepiej jednak z jasła to proszę o informacje.
anja
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez oliki » 9 września 2011, 08:57

Napisałem do nich maila. I dostałem taka oto odpowiedź.

"Tak, poza odszkodowaniami komunikacyjnymi czy wypadkach przy pracy zajmujemy się również odszkodowaniami za słupy energetyczne oraz inne media przechodzące przez Państwa ziemię. W tym zakresie obsługujemy sprawy z całego kraju, natomiast komunikacyjne z całej Europy.
Warunki i potrzebną dokumentację podajmy po wstępnym rozpoznaniu sprawy, gdyż istnieje wiele czynników wpływających na to, a każda sprawa może się znacząco różnić"
oliki
Debiutant
Debiutant

Postprzez weronika2 » 9 września 2011, 18:54

oliki dziękuję za pomoc
weronika2
Początkujący
Początkujący

Postprzez oliki » 10 września 2011, 10:21

nie ma za co, kidyś tak samo mi ktoś pomógł :)
oliki
Debiutant
Debiutant

Postprzez Matq » 15 listopada 2011, 08:08

witam również miałem podobną sprawę odnośnie uzyskania odszkodowania troche poszukałem i znalazłem w Jaśle jest taka firma która sie tym zajmuje
Matq
Debiutant
Debiutant

Postprzez stanleykop » 15 listopada 2011, 14:01

witam również miałem podobną sprawę odnośnie uzyskania odszkodowania troche poszukałem i znalazłem w Jaśle jest taka firma która sie tym zajmuje

A mógłbyś podać namiary na tą firmę?
stanleykop
Bywalec
Bywalec

Postprzez Paweł1 » 20 października 2012, 22:10

Witam
Zajmuję się służebnością przesyłu. Pracuję dla Korporacji Prawno Finansowej Feniks. Osoby zainteresowane uzyskaniem odszkodowania proszę o kontakt telefoniczny: 728 838 071.

Pozdrawiam serdecznie.
Paweł1
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kudłaty » 21 października 2012, 13:16

duże odszkodowania są ??
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Następna strona

Powrót do Poszukuję informacji, usługi, przedmiotu