Dobry adwokat od rozwodow

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: cullen »

Alladyn pisze:
truskawka23 pisze:A ja znów na odwrót i wręcz przeciwnie bo Adwokat Magdaleny Górki nie polecam. Jest niekompetentna nie potrafi załatwić żadnej sprawy.. I moim zdaniem jako adwokat nie zna się na wielu sprawach.
Też przychylam się do tej wypowiedzi... siedzi na sali i tylko notuje to co mówi Sędzia... a dokładnie to samo może zobaczyć po rozprawie, ponieważ każda ze stron ma wgląd w akta sprawy.. nie potrafi podejść do tematu profesjonalnie... osobiście uważam że w małym Jaśle jest daleko z tyłu w stosunku do Kolegów po fachu...
Tak, jasne, Jasło rzeczywiście "jest daleko z tyłu w stosunku do Kolegów po fachu", bo ludzie zabiją się tylko w Warszawie, tracą pracę też tylko w Warszoawie, a o miedzę kłócą się oczywiście tylko w Magdalence pod Warszawą, a w takim Jaśle to aż dziw, że jeszcze sąd stoi, bo tu się nic nie dzieje, w związku z czym adwokaci nie mają gdzie zdobyć doświadczenia, a i nawet terminów się nie muszą trzymać i starać też się w ogóle nie muszą, bo przecież Jaślanie nie wiedzieliby co zrobić z adwokatem, który zawalił sprawę ze swojej winy, po prostu poszliby do innego - w Warszawie oczywiście, ewentualnie w trochę bardziej prowincjonalnym Krakowie. P o z d ro
kotowa
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 17 listopada 2021, 14:41

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: kotowa »

Ja się rozwodziłam z pomoca mec Mindykowskiego, okazał mi duże wsparcie, ale też działał konkretnie. Mi się wydaje, że ważne jest nie to, żeby nie iść na noże z byłym, ale zeby znaleźć kogoś kto się właśnie pomoże dwum stronom się dogadać. Znam historie o adwokatach, który na wstępie mówią coś o niszczeniu drugiej strony, co jest mało profesjonalne i dziwne. Ale naprawdę od koleżanki słyszałam takie rewelacje.
Joasia85
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 16 listopada 2020, 22:47

Re: Dobry adwokat od rozwodow

Post autor: Joasia85 »

Korzystałam ostatnio z usług Kancelarii Koschel-Sturzbecher i jak najbardziej podzielam pozytywne opinie. Pełne zaangażowanie i oddanie sprawie. Takich prawników teraz ze świecą szukać.
ODPOWIEDZ