Osobisty trener

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

15kg w półtora miesiąca -masakra ! oby tylko efektu jojo nie było ...
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Osobisty trener

Post autor: johny3050 »

Jozin pisze:wystarczyło półtora miesiąca 3 x w tygodniu. A teraz liczymy....:)
A możesz napisać jaka była twoja wyjściowa waga, jaką dietę stosowałeś (ile kcal) oraz jakie suplementy, spalacze tłuszczu brałeś/bierzesz?
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Osobisty trener

Post autor: greg@@ »

Jozin pisze:Hubert i jego żona Aneta, są jedynymi w Jaśle TRENERAMI Z UPRAWNIENIAMI. Ostatnio na siłce namnożyło się samozwańców bez uprawnień, bo myślą, że wystarczyło skończyć AWF, a pojęcia nie mają o treningach siłowych na maszynach. Wyniki pracy Huberta mówią same za siebie )) Ze mnie zdjął ponad 15 kg ) Ma świetne podejście do klienta i bardzo się angażuje w to co robi.
Jozin matołku trochę silnej woli i sam to zrzucisz bez jakiegoś tam trenera Huberta i jego żony czy konkubiny bez znaczenia :rotfl:
GG2012
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 sierpnia 2012, 22:30

Re: Osobisty trener

Post autor: GG2012 »

Jozin pisze:Hubert i jego żona Aneta, są jedynymi w Jaśle TRENERAMI Z UPRAWNIENIAMI.
Nie wypisuj glupot bo sa przynajmniej dwie osoby majace identyczne uprawnienia jak oni, a nawet posiadajace wieksze uprawnienia z innych specjalizacji.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

GG2012 pisze:
Jozin pisze:Hubert i jego żona Aneta, są jedynymi w Jaśle TRENERAMI Z UPRAWNIENIAMI.
Nie wypisuj glupot bo sa przynajmniej dwie osoby majace identyczne uprawnienia jak oni, a nawet posiadajace wieksze uprawnienia z innych specjalizacji.

Święta prawda !
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Osobisty trener

Post autor: masakra »

HAHAHAHAHA ! 15 kilo w 1,5 m-ca to niczym reklama w tv cudownych środków na odchudzanie! coś wiem na ten temat ,po moich osobistych wzmaganiach bardzo rygorystycznych: rower,bieżnia pięć razy w tygodniu po 1,5 godz. i oczywiście dieta i efekty są ,ale nie w tak krótkim okresie :szok: Organizm też musi się przestawić na zmiany i jest okres kryzysu ,kiedy waga stoi w miejscu z dwa tyg.i jeszcze inne czynniki dochodzą jeszcze po drodze z którymi trzeba się wzmagać ,aby przetrwać . Dobry jesteś ! gratulacje! No chyba, że pan Hubert ma jakiś cudowny środek ,aby w tak krótkim czasie spalić słoninę gromadzoną przez lata .
valdii81
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 czerwca 2012, 20:47

Re: Osobisty trener

Post autor: valdii81 »

chcesz sie odchchudzic jedz raz dziennie, chcesz przytyc wpierd... po 3x dziennie duze porcje habaniny! po co placic ludzia za takie rzeczy hahaha
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

1,5 miesiąca to z trenerem, potem juz samodzielnie.
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Jozin pisze:1,5 miesiąca to z trenerem, potem juz samodzielnie.

Napisałeś ,że schudleś 15kg w półtora tyg.z trenerem ,a co potem samodzielnie kolejen 15 cos mi tu smierdzi:):)
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Chili pisze:
Jozin pisze:1,5 miesiąca to z trenerem, potem juz samodzielnie.

Napisałeś ,że schudleś 15kg w półtora tyg.z trenerem ,a co potem samodzielnie kolejen 15 cos mi tu smierdzi:):)
sorki nie tyg,tylko miesiąca
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

Przeczytaj jeszcze raz i postaraj się zrozumieć. Pytałeś o kasę, ile mnie to wyniosło więc dostałeś wzór do policzenia....m...ku
Chili
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 9 czerwca 2012, 13:24

Re: Osobisty trener

Post autor: Chili »

Jozin pisze:Przeczytaj jeszcze raz i postaraj się zrozumieć. Pytałeś o kasę, ile mnie to wyniosło więc dostałeś wzór do policzenia....m...ku


Ja rozumię matołku ,sciemniacz z Ciebie aż na kilometr czuć !!!!!!!
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

co, zabolało, że wyszło na to, że z myśleniem u ciebie nie do końca w porządku ???
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Osobisty trener

Post autor: johny3050 »

Jozin - jasno i wyraźnie napisałeś że w 1,5 miesiąca, ćwicząc 3 razy w tygodniu schudłeś 15 kg. To jak, odpowiesz mi na moje pytanie ?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Osobisty trener

Post autor: Jozin »

GG2012 pisze:
Jozin pisze:Hubert i jego żona Aneta, są jedynymi w Jaśle TRENERAMI Z UPRAWNIENIAMI.
Nie wypisuj glupot bo sa przynajmniej dwie osoby majace identyczne uprawnienia jak oni, a nawet posiadajace wieksze uprawnienia z innych specjalizacji.
Widzę, że tak cie to zjeżyło , że musiałaś się zarejestrować na forum by to napisać :))) Ech, tak to bywa gdy główny sponsor się wycofuje i trzeba znowu pracować.....
ODPOWIEDZ